Start Stop devreye girmiyor.

OKANCAANNN

VIP Üye
34-İstanbul
Ilk basta takili degildi sonradan taktim yine girmedi ama dedigim gibi eylulden beri araba toplasam 30 km yol gitti gitmedi hafta sonu ayarlaya bilirsem bi gebzeye yada sileye gitsem yeterli olur sorunu varmi gormek icin gitgel 140 150 olmasi lazim mesafenin.
Emniyet kemerinden yapmış olabilir, Özelikle de dediğniz gibi deneyin bakalım bence bir sorun olduğunu düşünmüyorum açıkcası

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Sistemde bende sorun olduğunu sanmıyorum, motor sıcaklığı bile etkiliyor. Biraz kullanıp takip etmek lazım..

• Beğen
Tepkiler: kannn

erenilter

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Ilk basta takili degildi sonradan taktim yine girmedi ama dedigim gibi eylulden beri araba toplasam 30 km yol gitti gitmedi hafta sonu ayarlaya bilirsem bi gebzeye yada sileye gitsem yeterli olur sorunu varmi gormek icin gitgel 140 150 olmasi lazim mesafenin.
Öncelikle merhaba aracım astra k küçük bir kaza sonrası motor kaputu açık uyarısı verdiğinden star stop devreye girmedi tamir sonrası araç far beklediği için yaklaşık 16 gün tamirhanede yattı çıkınca artık kaput açık uyarısı vermediği için çalışır diye düşündüm bende aracımı okul ev arası 2.5 km lik yolda kullanıyorum ama çalışmadı yine kitapçığını defalarca okudum dinlediğim videolardan aracın aküsünden kaynaklı olduğuna kanaat getirince sevdiğimiz bir abimizin yanına ölçtürmeye gittim ölçüme başlamadan sorduğu start stop çalışmıyor değilmi sorusuyla anladım ki sorun akü kaynaklı ve değer baya düşük çıktı yeni akü aldım artık varta sorun yok şimdi sizde arkadaşların dediği gibi önce bir akünüze vaktırın

Üst Alt