Star'da otokolik başliyor

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah yardım etmiş elemana desene...:D Rakip mi vasattı acaba diyerek de size biraz da ben gaz versem nasıl olur? :D Daha dişli rakipler sizi yener bence...:D
ewet rakip zayıftı :):) 240 ps typ R ı eledi 14 kalkış 12 galibiyet 200 rs 240 typer :( mesafe kısa 280 400 olsa tayyar da giderde tam torku alıyo v tech vs ok clio işi bitiriyo helal olsun her ikisinede

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ha bu arada arabası hazır olmamasına rağmen bizi kırmayıp bu organizasyona katılan ümit arkadaşımada çok teşekkürler 34 NZE 47 işallah bu haftadan sonra nze 47 yide yürütüceez hayırlısı olsun ümit im güle güle kazasız belasız kullanın yürümesinide bana bırakın :)

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orası öylede yalnız ben bu halde bile nerdeyse çeyrek mesafe sardım 3. vitese aldığımızda fark açıldıkça açıldı fakat 0.5 bar 200ps 1.2 bar 330 ps te napıcaz bilmiyorum pist çok kısa sub. gelirse eleniriz haaa ankara yada izmit olsa ok ama bura ne bilim durma mesafeside çok yok duvar var hemen finish te :)

Gerçi NOT plakalı 106 alper m.t. slicklerle 98 wrx i elemişti ;)
evet not denizlinin gururu olan arkadaş..

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim alperin eski arabası olsun gene denizlide bizden bi arkadaşta yabancıda diil yakında onun vectrayıda turboliicaz zaten

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
abi helal olsun ins. daha cok basarılar elde edersin

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
program pazar günü yayınlandı mı ??
tebrikler videolar için teşekkür ederiz

midolara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ha bu arada arabası hazır olmamasına rağmen bizi kırmayıp bu organizasyona katılan ümit arkadaşımada çok teşekkürler 34 NZE 47 işallah bu haftadan sonra nze 47 yide yürütüceez hayırlısı olsun ümit im güle güle kazasız belasız kullanın yürümesinide bana bırakın :)
Nedemek abi gelecez tabi .yürümesini düşünmüyorum senin ellerinden öper hele bi nvl yi tam bi bitirelim başka forumlarda hala taş atan arkadaşlar varmış ibreti alem olsun herkese bizimkini her halıkarda yaparız abi."meyve veren ağaç taşlanır" daha çok görürüz bu tip şeyleri...

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abiler starda o saatte çizgi filmler verildi ve sinir oldum..gazetede bile saati 11.30 olarak gösterilen program yayınlanmadı..star ı kınıyorum..aptal aptal beyblade vericeklerine otokolik yazmışlar tv eklerinin programlarına,onun yayınlasalarmış..saat 1 e kadar bekledim yayınlamadılar yahu..