SRI astra nedır.googleda aryınca gordum!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emir_ak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar astra SRI , gtcnın bır ust bolumumudur we teknık ozellıklerı nedır,,pıyasadada goremedım oyle bır model:D varmı bole bısy google da ararken gordum

Bulent_yildiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra sri dedigin araba ingilterede opel degilde [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Vauxhall ismi altinda cikan astra gtc den baska birsey degil diye biliyorum ben. tektin ozellikleri derkende astranin hangi motor secenekli warsa onlar mevcut. OPC de VRX adiyla cikiyor.
[/SIZE][/FONT]

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel'in İngilteredeki adı Vauxhall'dır. Opel'de çıkmış olan donanım adları Vauxhall'da farklıdır. Opel'de GSİ , Vauxhall'da SRİ'dır. Aynı şekilde Opel'de OPC Vauxhall'da VXR'dır.
VXR'ın açılımı Vauxhall Racing'tir.

Bulent_yildiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen +1

emir_ak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam sımdı bu ozaman opel degıl o dedıgınz markanın arabasıdır oylemı teknık ozellıklerıde aynı hıc bır fark yok tesekkuredıorm sanırım kadranı 220ye kadardı saolun

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
çoğu aracın y.dışındaki isimleri ve modelleri farklı olabiliyor örneğin tr de hyundai coupe y.dışında ise tiburon adıyla satılıyor neden böyle birşey var bilmiyorum açıkcası ama vardır bi kerameti :D

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel olmazmı opel tabiikide opel tarihi başlığını aratır benim yazdığım yazıyı bulup okursanız tam olarak anlarsınız vauxhall , saturn ,holden öz opeldir sadece adı farklıdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...