spor giyinenler, klasik giyinenler

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya dogal sut candır , bende süt ve süt ürünleri hastalıgı var cok severım bagımlılık yapar peynır , yogurt ve sut , her ogunde peynır yıyebılırım ve yogurtta , süte de bayılırım fakat paket sutu severek içemiyorum ,babamla köye gidince inek sutunu alırız odun atesınde 5 kg lık sutu kaynattırırız ve ıkımız o tencerenın basında kepceyle sutu bardaklara doldura doldura içeriz , o 5 litre süt oracıkta biter babamla-bende sut ıcme olayı bı hastalıktır :) hatta bebekken sut bulamamıslar da artık kecı sutu falan sut urunlerı ne bulduysak yedırıyorduk dıyolar :) Birde babam daha aylıkken metabolızmam gelısmeden bana herseyı balık falan cıgneyıp cııgneyıp yedırtıyormus sagolsun :) bende hayır demıyormusum gercı ama su anda ırı kemıklı ve çok kalıplı oluşumu buna borcluyum :) daha bu yasıma kadar ne kemık kırılması nede baska bısey gecırdım alllaha sukur :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Her sabah saat 5.30'da kalkıp takım elbise giyiyorum. :)

Mecburen mecburiyetten durumu oluyor. Sabahtan öğleye kadar takım elbise, kravat; sonrasında eşofman, kot, pijama... Ciddi anlamda sıkılıyorum ama yine de kılık kıyafet yönetmeliğinin arkasındayım. :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aykan abim ögretmen olabılır derslerı ogleye kadardır :)

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı şekilde bende sabah 7:30 öğlen 15:00 arası iki dirhem bir çekirdek grand tuvalet giyiniyorum... Eve gelince direk pijama :D dışarı çıkacaksam genelde eşofman altı spor ayakkabı... sadece hafta sonları kot vs. giyiyorum... Kılık Kıyafet yönetmeliğinin de aynı şekilde devam etmesini isteyenlerdenim bende ;) seviyorum klasik giyinmeyi...

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne güzel öğretmenlik :D biz akşama kadar aynı kıyafet içinde oluyoz. akşam olsada eve gidip biran önce eşofmanları giyip rahatlasak diye şafak sayar gibi saat sayıyoruz :D