spor giyinenler, klasik giyinenler

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hey maşallah forum devler ülkesi gibi :) Ben şanssızlık bu konuda ciddi anlamda kısayım ya 1.70 falan anca boyum kiloda 90 civarı :/ sevmiyorum klasik giyinmeyi daha doğrusu yakışmıyor bende hep kot tsirt giyerim :)

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hey maşallah forum devler ülkesi gibi :) Ben şanssızlık bu konuda ciddi anlamda kısayım ya 1.70 falan anca boyum kiloda 90 civarı :/ sevmiyorum klasik giyinmeyi daha doğrusu yakışmıyor bende hep kot tsirt giyerim :)

Dostum ben kendimi bildim bileli dogdugum günden bu yana her gece uyumadan önce süt ısıtıp içiyorum halen daha öyleyim süt içmeden uyuyamam bunun boyumun uzamasında iyi bir etken olduğunu düşünüyorum tabi sütun sadece boy değil birçok avantajida var

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Perhiz yapıyorum :) bakın yakında baslarım az kaldı 105 e dayandım 110 a dogru gıdıyorum gene :) 1 hafta sadece su içiyorum betım benzım falan atıyo ama ondan sonra bunye alısıyo yemek yememeye sonra da gunde bir tabak corbaya donuyorum bi 15 gunde sporla bırlıkte bunu yap :) tamamdır ıste :)
Eski fotograflarımı gorsenız :) lise 3 e kadar kapılardan gecmıyodum 140 kg dım :D sonra dedım kı nıye tasıyosun bunu ki tam bırbucuk ay perhız yaptım ve 75 kg ye ındım , yazın ortasında evde donuyorum hergun elektrıklı sobayı kullanıyorum battanıyenın altında bigun battanıyem tutustu bende uyuyordum ölcekmısım az kalsın hastanede doktor yaptıgım perhızı duyunca bayagı bı sınırlenmıstı dovcektı valla :) 90 kg olmadan karsıma gelmıyosun demıstı ideal kilom 85 ve 85 kılo ıken cokta fit oluyorum vücüdum bayagı kalıplı cunku :)

işte bende hemen hemen buna yakın diyet yaptım sonra bırakınca aynısını geri aldım hafatnın 4 günü spora gittim koşu bisiklet mekik derken indim 86 kiloya sonra bıraktım oldum 98 maaşallah :D ama yeniden verecem yaza doğru inşaallah.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum ben kendimi bildim bileli dogdugum günden bu yana her gece uyumadan önce süt ısıtıp içiyorum halen daha öyleyim süt içmeden uyuyamam bunun boyumun uzamasında iyi bir etken olduğunu düşünüyorum tabi sütun sadece boy değil birçok avantajida var

süt iyidir ama unutma kilo yapar ben spora giderken hergün içtim acayip iştahımı açtı sonra tutamadım kendimi. benim ikiz oğullarım var biri süt içmeden uyumuyo diğeri arada sırada içiyo. hergün içen oğlum maaşallah deyim kemikleri iri sağlam kuvvetli öbürü ona nazaran daha yumuşak.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Babam sana inek alalım böyle olmayacak diyordu siz düşünün süt tüketimimi ama aileden gelen birşey sanırım herkes böyle :)

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Babam sana inek alalım böyle olmayacak diyordu siz düşünün süt tüketimimi ama aileden gelen birşey sanırım herkes böyle :)[/QUOT

size güçte yetmez o kadar sütü içince :D

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
memur olunca mecbur 8 - 5 takım elbıse hafta sonu ıse ne bulursam gelence kot uste gomlek yada tısort

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben ciddiyim ama :) Cezvede süt ısıtıp içmeden uykum gelmiyor artık bağımlılık yaptı , bu arada bimin sütü (dost süt) çok güzeldir tavsiye ederim , cam şişe sütler kalitesini bozdu inek kokusu geliyor onlardan :D

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben ciddiyim ama :) Cezvede süt ısıtıp içmeden uykum gelmiyor artık bağımlılık yaptı , bu arada bimin sütü (dost süt) çok güzeldir tavsiye ederim , cam şişe sütler kalitesini bozdu inek kokusu geliyor onlardan :D

daha iyiya inek kokusu gelmesi doğal olduğunu gösterir :D