spor giyinenler, klasik giyinenler

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar spor giyinmeyi mi? daha çok seviyoruz klasik giyinmeyi mi?
ben kendimden başlayım bundan 5 sene öncesine kadar hep klasik giyinirdim ama bunu elimden geldiğince şık olarak pantolon gölek jilet gibi olacak o şekilde yani şimdi ise bir arkadaşın yüzünden spor giyime döndüm ve de vazgeçemiyorum sizler nasıl giyiniyorsunuz acaba ???

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok degıskenım bu durumda :) Kışın (100-110kg ıken) daha sport rahat esoftman falan giyinirken yaza dogru ve yaza girişte (85 kg oldugumda) daha klasik giyiniyorum dedıgınız gıbı kısa kollu gomleklerım vardır kot ustune cok guzel gidiyor yazın hele bide bir buyuk bedenın slim fit ini giydinmi bitmiştir hersey bi ozguven bi ozguven :D

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.90 boy 98 kilo olunca spor giyiniyorum kendimi bu şekilde rahat hissediyorum oturup kalkarken oram buram rahatsız olsun istemiyorum . klasik özel günler haricinde giymem de sevmem de hele o takunya gibi kösele ayakkabılar yokmu :D

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok degıskenım bu durumda :) Kışın (100-110kg ıken) daha sport rahat esoftman falan giyinirken yaza dogru ve yaza girişte (85 kg oldugumda) daha klasik giyiniyorum dedıgınız gıbı kısa kollu gomleklerım vardır kot ustune cok guzel gidiyor yazın hele bide bir buyuk bedenın slim fit ini giydinmi bitmiştir hersey bi ozguven bi ozguven :D

valla öyle olcay bende kilo alınca spor giyiniyorum daha rahat oluyo ama böyle düğün felan olunca takım giyiniyorum çevremdekiler takım seni zayıf gösteriyo diyo moralim yerine geliyo. boy 1,87 kilo 98 takımda çok göztermiyo. ama sen yaza o kadar kiloyu nasıl veriyosun :confused:

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana kalsa bütün gün pijamalarla gezeceğim evde tabi. ama iş var çıkmak zorundayız ne edelim . en sevdiğim giyinme şekli pijama yada şort atlet diyeyim o zaman.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.90 boy 98 kilo olunca spor giyiniyorum kendimi bu şekilde rahat hissediyorum oturup kalkarken oram buram rahatsız olsun istemiyorum . klasik özel günler haricinde giymem de sevmem de hele o takunya gibi kösele ayakkabılar yokmu :D

ooooo maaşallah deyim nazar değmesin boy kilo fizik yerinde bende oralardayım. keşke kilo 85-90 arası olsa ne kıyak olur varya :D geçen sene 86 kiloya kadar düştüm şimdi geri 98 olduk :(

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana kalsa bütün gün pijamalarla gezeceğim evde tabi. ama iş var çıkmak zorundayız ne edelim . en sevdiğim giyinme şekli pijama yada şort atlet diyeyim o zaman.

Hocam ben yazın evde tek söylemesi ayıp sadece boxerla geziniyorum tüm gün malum akdeniz yazini bilen bilir :D

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ooooo maaşallah deyim nazar değmesin boy kilo fizik yerinde bende oralardayım. keşke kilo 85-90 arası olsa ne kıyak olur varya :D geçen sene 86 kiloya kadar düştüm şimdi geri 98 olduk :(

Eyvallah hocam çok istiyorum kilo vermeyi ama tuvalete bile corsayla gidince bu biraz imkansız gözüküyor hareket spor şart :D

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla öyle olcay bende kilo alınca spor giyiniyorum daha rahat oluyo ama böyle düğün felan olunca takım giyiniyorum çevremdekiler takım seni zayıf gösteriyo diyo moralim yerine geliyo. boy 1,87 kilo 98 takımda çok göztermiyo. ama sen yaza o kadar kiloyu nasıl veriyosun :confused:

Perhiz yapıyorum :) bakın yakında baslarım az kaldı 105 e dayandım 110 a dogru gıdıyorum gene :) 1 hafta sadece su içiyorum betım benzım falan atıyo ama ondan sonra bunye alısıyo yemek yememeye sonra da gunde bir tabak corbaya donuyorum bi 15 gunde sporla bırlıkte bunu yap :) tamamdır ıste :)
Eski fotograflarımı gorsenız :) lise 3 e kadar kapılardan gecmıyodum 140 kg dım :D sonra dedım kı nıye tasıyosun bunu ki tam bırbucuk ay perhız yaptım ve 75 kg ye ındım , yazın ortasında evde donuyorum hergun elektrıklı sobayı kullanıyorum battanıyenın altında bigun battanıyem tutustu bende uyuyordum ölcekmısım az kalsın hastanede doktor yaptıgım perhızı duyunca bayagı bı sınırlenmıstı dovcektı valla :) 90 kg olmadan karsıma gelmıyosun demıstı ideal kilom 85 ve 85 kılo ıken cokta fit oluyorum vücüdum bayagı kalıplı cunku :)

Son düzenleme: