Sorun ne olabilir yardım !!

HcN2243

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra G bertonem var 1.6 normalde hiçbir sorun yok ama dik yokuslarda aracım 1.vitese iki üç denemeden sonra geçiyor ama düz yolda hiçbir sıkıntısı yok sebebi ne olabilir.

HcN2243

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlız araba yokusta park halınde kalkarkende aynı seyi yapıyor.

ckaracaev

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debriyaj hidroliğine bakın bir isterseniz.

ckaracaev

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uygun hızı geçince vites geçişleri zorlaşır mı? Bu bir problem mi veya çözümü mümkün mü bilgi verirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler.

evet problem değil önlem,uygun hızlara düşürmez iseniz aracınızı(20 km/h) 1. vitese geçiş yapmaz aracınız.

2,3,4 ve 5. viteste öyle net bir sorun yok vites geçişinde ama 70,80 ile giderken 2. vitese atmanız zorlaşıyor ama atabiliyorsunuz attıktan sonra araç kendini öne atıp yavaşlıyor zaten.

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet problem değil önlem,uygun hızlara düşürmez iseniz aracınızı(20 km/h) 1. vitese geçiş yapmaz aracınız.

2,3,4 ve 5. viteste öyle net bir sorun yok vites geçişinde ama 70,80 ile giderken 2. vitese atmanız zorlaşıyor ama atabiliyorsunuz attıktan sonra araç kendini öne atıp yavaşlıyor zaten.

teşekkür ederim bazen gaza gelip 6000 e falan çıkınca 1. viteste geçirirken zorlanıyodum problem olduğunu düşünmeye başlamıştım