Sonradan sis farına muayene?

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerim kardeşlerim aklıma takıldı; bi sis farı muhabbetimdir gidiyor ancak sonradan yaptırdığım için "kağıt üstünde" bi problem yaşanır mı?

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerim kardeşlerim aklıma takıldı; bi sis farı muhabbetimdir gidiyor ancak sonradan yaptırdığım için "kağıt üstünde" bi problem yaşanır mı?

Sapması %35 ten az ise hafif kusur olarak gecersin , hiçbısey yapmana gerek yok ;)
Abi çok korkun var ise bi muayene oncesı kontrole gir istersen ;)

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında daha yaptırma sürecindeyim parça topluyorum ama mercekli yapacağım zaten. Hani bu tüv'de ki adamlar değişiyo; kimisi kıl oluyo kimisi de geç ya nolacak abi diyo o yüzden.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya abı valla bende montajını kendım yaptım vıze 2015 te yanlıs hatırlamıyosam :) o zamana derse bısey alırım tornavıdayı sokerım kapakları kabloyuda keserım , al sana sis farsız araba derım ;)

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında ana düşüncem şuydu; Sonradan yaptırdım ve "Doktor bu ne?" vs demesinler diye konuyu açtım. Sonuçta daha önceden araçta aydınlatma olarak gözükmüyordu.

camsihli

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
.

Aslında ana düşüncem şuydu; Sonradan yaptırdım ve "Doktor bu ne?" vs demesinler diye konuyu açtım. Sonuçta daha önceden araçta aydınlatma olarak gözükmüyordu.

bende taktırdım ama muayenede bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Yalnız senin sis farında mı arka sise bağlı?

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya herşey bir kapak değil mi düğmede zaten sotede olacağından muayeneye giderken sök kapakları tak muayeneden sonra tekrar montajla :)

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu oksijen sensörü ışığına tüvden sıkıntı yaratırlarmı ya? ağustosta muayene var ışık yanıyor sürekli kalmayalım bu ışık yüzünden. bakıyorlarsa gövdeden hemen ampulü söktürteyim muayeneye gitmeden.