Sönmeyen araç saati ve iç ışığı

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
rölesi takılı kalmış olabilir.

stan39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rölesi takılı kalmış olabilir.

soför kapısnı acıyorum kontak kapadıktan sonra kapı acıkkne ışık hala yanık kalıyor. bi kere basıyorm ısık dügmesine sönüyor kapatıyorum elle kilitliyorum kapıyı gidiyorum. anca öyle sönüyor. ama standart sönmüyor. röle nerede ? sigorta kutusu dışında bi yerde mi ?

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
...

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de kapılar açılınca otomatik yanmıyor ışıklar , alarm ve park sensörü döşenmiş alakalı olabilirmi?

stan39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de kapılar açılınca otomatik yanmıyor ışıklar , alarm ve park sensörü döşenmiş alakalı olabilirmi?

kapı swichlerinden yapıyor olabilir swichler bozulmuştur.

benim olay farklı uzaktan kumandayla kilitleyince de acık kalıyor kapıyı kapatıp killtlemeden gidince de sönmüyor anahtardan elle kapatınca sönüyor . :mad:

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapı swichlerinden yapıyor olabilir swichler bozulmuştur.

benim olay farklı uzaktan kumandayla kilitleyince de acık kalıyor kapıyı kapatıp killtlemeden gidince de sönmüyor anahtardan elle kapatınca sönüyor . :mad:

dört kapı aynı anda olabilirmi kardeş?

stan39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abi olmaz kapılarla alakası yok bunu tek tek deneye deneye anladım. tek kapı araç zaten. kapıyı kapattıktan sonra ışık sönmüyor.acık kaldıgında da kapama düğmesine basıyom kapı ile alakası olmadan yine kendi kendine yanıp sönüyor ya yanık kalıyor yada göz kırparak ara ara yanıyor. :(

stan39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilecek var mı ? Sorun nerededir. Elektrik ustasına götürüyorum servise götür diyor. Servise gidiyorum bi yerden şase yapıyor. Elektrikçiye göster diyor. Yardımcı olun lütfen daha önce başına gelen var mı ?

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilecek var mı ? Sorun nerededir. Elektrik ustasına götürüyorum servise götür diyor. Servise gidiyorum bi yerden şase yapıyor. Elektrikçiye göster diyor. Yardımcı olun lütfen daha önce başına gelen var mı ?

İşin ehli iyi bir elektirk ustasına gidin bence, tüm iç ışık tesisatını gözden geçirsin. Kendiniz yapabilirseniz kendiniz yapın.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun bence far anahtar düğmesinde başka yerde arama elektrikci baksın yoksa kapıyı anladık ama km sayacın ışıkları neden yanık kalsın?