Sizce Perte çıkartayım mı?

meminaraz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Perte çıkarmak en iyisi kesinlikle

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
geçmiş olsun... pert seceneği bence de mantıklı olan... abs yoktu sanırım?

Tamamen zevksiz mühendisler tarafından hazırlanmış arabada ABS nin ne işi var adamlar klimasız arabaya Polen Filtresi koymuş bütün kış donduk :D

Kazayı geçtim, Aydın'da klimasız araca binmek, perte çıkarmak için en iyi neden :)

Bende öyle düşünüyorum şimdi klimalısına bakıyoruz. :)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı klımasız arabada polen flıtresı ne alaka ? neyı flıtrelıyo kı ? hem nıye dondunuz onu anlamadım :)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
abı klımasız arabada polen flıtresı ne alaka ? neyı flıtrelıyo kı ? hem nıye dondunuz onu anlamadım :)

İşte tamamen zevkisiz mühendislerin işin klimasız arabaya polen filtresi koymak :)
Donma meselesine gelince polen filtresi 250 bindeki arabada hiç değişmeyince dışarıdan aldığı havayı ısıtıp bize veremiyordu :D birde çok ses yapıyordu

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
İşte tamamen zevkisiz mühendislerin işin klimasız arabaya polen filtresi koymak :)
Donma meselesine gelince polen filtresi 250 bindeki arabada hiç değişmeyince dışarıdan aldığı havayı ısıtıp bize veremiyordu :D birde çok ses yapıyordu

Bu arada Expertiz gelmiş usta arabada 8.000TL masraf kağıdını vermiş ama expertiz raporu alıp biz bir inceleyim demiş :confused:

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
istanbulda aynısından bizim şirkette var. 110.000km de ve hatasız olmasına rağmen 8bin TL dedik dönüp bakan yok. 2 senedir öyle satılmayı bekliyor. bazan bizde pert düşüncelere dalıyoruz :D bence pert o araba için en iyi seçenek.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
istanbulda aynısından bizim şirkette var. 110.000km de ve hatasız olmasına rağmen 8bin TL dedik dönüp bakan yok. 2 senedir öyle satılmayı bekliyor. bazan bizde pert düşüncelere dalıyoruz :D bence pert o araba için en iyi seçenek.

temizse alabilirim.