sizce nasıl seçim??

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte sorunda orada:)megane,jetta,golf vs. araçlarında havayastığı sayısı 6 ama içinden sayınca 8 oluyor.bunun sebebi ise perde havayastıklarını sayarken hem ön direk hemde arka direkte AIRBAG yazısı var.oysaki boydan boya ve bir tane sayılıyor perde hava yastıkları yani 6.ama yazıları sayarsanız 8 çıkıyor doğru.ama mesela avensiste 8 havayastığı var.perdeler ile 6 oluyor.onda tavan yasıtğı ve sürücü ve yolcu diz hava yastıklarıda var.avensiste 8 havayastığı var.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla koptum. perde hava yastıkları tek geçer. her gördüğümüz airbag yazısını saymayalım. perde hava yatıkları tektir. kaza yapmış bir araçta görürseniz ön taraftan arka tarafa kadardır. öyle saymaya kalksam hem ön yan tavan konsolunda, hem yan orta konsolda, hemde arakada yan tavan konsolda airbag yazıyor. demekki sadece perde hava yastıklarım 6 tane:)))

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama o orta konsolda dediğin yolcu yan hava yastığı oluyor koltuğun yanındaki.yani sayma ile perde hava yastıkları 4 oluyor.sürücü,yolcu ve yan hava yastıkları ile 8 sayılıyor işte

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır hayır. orta konsol derken emniyet kemerinin olduğu konsol yani. kemerin çıktığı kısmın üstünde yazıyor airbag diye

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamamdır işte o yan havayastığı diye biliyorum ben.test videolarındada o açılıyo yandan çarpmada.koltukta bi etiket falan yoksa odur

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak senin dediğin hava yastığı koltukta. koltuğun yan tarafında plastik bir kısım var. o ayrı. benim dediğim arka kapıların bağlı olduğu orta kısım.

nuribastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiiki cosmo deriz ama sonuç olarak kredi mredi bunların bide ödemesi var dostum.bence bütçeyi yormıcak olan enjoya yönel.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracı aldım. hatta aldığım gün 500 km yol yaptım. harika bir araç. tek kemelimeyle harika. hele sonroof olayı harika. 1.3 cdtı motor bayır mayır dinlemiyor. kırklareli nde iğneada yolunu bilen varsa , ve o yolda aracın ne kdr seri çıktığını anlatmama gerek bile yok. almaya niyeti olanlar varsa kesinlikle tavsiye ediyorum. en kısa zamandada resim atarım inşallah

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracı aldım. hatta aldığım gün 500 km yol yaptım. harika bir araç. tek kemelimeyle harika. hele sonroof olayı harika. 1.3 cdtı motor bayır mayır dinlemiyor. kırklareli nde iğneada yolunu bilen varsa , ve o yolda aracın ne kdr seri çıktığını anlatmama gerek bile yok. almaya niyeti olanlar varsa kesinlikle tavsiye ediyorum. en kısa zamandada resim atarım inşallah

hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. bu sene sonunda inşallah bizde dizel astra sedan sahibi olucaz ama cosmo mu enjoy mu bilemem o anki duygusal duruma bağlı:)