Sizce Mokka nasıl?

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra mı takasa sokup mokka almayı düşünüyorum. Sizce doğru mu yapıyorum. Görüşleriniz fikirleriniz düşünceleriniz nedir bu araç için.  032questn

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sizce Mokka nasıl?

Bence hiç karıştırma iç konsol aynı astra gibi yeni araç aldığınızın farkına varamayacaksınız ayrıca ikinci el piyasası pek parlak olmuyor.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben begeniyorum sinifindaki diger crossoverlara gore daha tok duruyor afle farla ve yan basamaklarla cok guzel duruyor ozetle alinir.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Almayın derim. Astra daha güzel bir araç. mokka çok küçük bir jeep bana göre. Tipide hiç hoş değil.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İnsan yan apartmandaki forumdaşına sormaz mı hiç?  general_Not_talking

Bence aracı kullan kardeşim, ben sürdüğümde sıkı yapısını, çok hızlı direksiyonunu ve sessiz-kaliteli plastik aksamını çok sevmiştim ancak yol gürültüsü Astra dan fazla ve araç yol darbelerine biraz sert yanıt veriyor, bence 1.6 dizelini bekle.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mokka çok tutulmadi aslinda daha populer olan suv modelleri kia sportage ya da yeni qasqai ye yonebilirsiniz
İc tasarimini cok begenmeme ragmen dış gorunusu cok cazip gelmiyor bence. Kullanmadigim icin yol tutus, konfor konusunda yorum yapamayacagim maalesef.
İcinize siniyorsa da vazgecmeyin alip keyfini surun, hayirli olsun.

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğru diyosun Tolga abi. Aynen ben bi test sürüşü yapayım o araçla. Benim artık öle sert davranış gösterecek araca ihtiyacım yok zaten bel fıtığı olmuşum.Mümkünse yoldaki kasisleri çukurları falan hissettirmesin :D Arabayı aldıktan sonra çıktı zaten bu hastalıklar.Alıştık rahata iyisi mi ben satıp hiç bir şey almayayım. Şaka bir yana biraz daha geniş araca ihtiyacım olduğunu farkettim tatilden sonra.Kia olsun Nissan olsun bu araçların iç tasarımları hiç hoşuma gitmiyor.Hele o qashqai nedir öyle ya direksiyon simidi falan iğrenç çamaşır leğenine kumanda tuşu bantlamışlar sanki. Yeni kasasını görmedim ama 2013 e kadar olanlar bence tırt. Kia lar da aynı şekilde iç mekanlar özenilmemiş. Hayırlısı artık bakalım acelem yok henüz.

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kendi fikrim alçak arabadaki sürüş keyfini asla hissedemeyeceksiniz.Ticari aracın lüks versiyonu gibi.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

FredericKapuska link' Alıntı:
Doğru diyosun Tolga abi. Aynen ben bi test sürüşü yapayım o araçla. Benim artık öle sert davranış gösterecek araca ihtiyacım yok zaten bel fıtığı olmuşum.Mümkünse yoldaki kasisleri çukurları falan hissettirmesin :D Arabayı aldıktan sonra çıktı zaten bu hastalıklar.Alıştık rahata iyisi mi ben satıp hiç bir şey almayayım. Şaka bir yana biraz daha geniş araca ihtiyacım olduğunu farkettim tatilden sonra.Kia olsun Nissan olsun bu araçların iç tasarımları hiç hoşuma gitmiyor.Hele o qashqai nedir öyle ya direksiyon simidi falan iğrenç çamaşır leğenine kumanda tuşu bantlamışlar sanki. Yeni kasasını görmedim ama 2013 e kadar olanlar bence tırt. Kia lar da aynı şekilde iç mekanlar özenilmemiş. Hayırlısı artık bakalım acelem yok henüz.
Mokka Astradan daha geniş bir araç değil. Sadece yüksek.

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İki dakika da soğudum valla.