sizce bu araç türkiye şartlarında 100.000km yapar mı?

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
balksz1kopyagq3.jpg

oto fuarında ön konsolunun döküldüğünü gören yok heralde ekmek ufağı gibi dökülüyor

Son düzenleme:

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapmaması ıcın sebeb ne kı? su an pıyasada bulunmayan 124 ler bıle milyon devirdi...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hem de daha fazlasın yapar.

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence yapmaz.Gümrüğü,vergileri düştükten sonra bir jeepi bu fiyata(33.900-%50ötv) imal etmek için Çinlilerin ne gibi zahmette katlandıklarını tahmin edebiliyorum.Biz tenekede iyiyiz Çinliler plastikte.Memleketimizin yollarıda malum denemek için araziye gitmeye bile gerek yok,yolumuza her an "taş düşebilir ayu çıkabilir".....

Son düzenleme:

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 yılda 100bin yapacak arkadaş zaten gitsin dizel alsın..

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim komşu aldı bundan. her sabah bir gülümseme oluşuyor bende. nasıl dava açmamış toyota yada neden açamamış bilmiyorum. rav4'ün tek yumurta ikizi gibi bu araba.

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet tıpkı rav 4. koltukları falanda rahat, motoru az yakıyor. ama tabii bilinmez 2 sene sonra ne hale gelir. O koltukların süngerleri çökerde, motor yatak sararsa iş değişir. Chery şimdilik bir kumardan ibaret. İlla ucuz araba istiyorsanız taksiciler test etti onayladı Logan alın derim. Ucuz araba, ucuz fiyat, az yakıyor, aksesuar az, dolayısıyla bozulcak parça da az :D

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün yolda gördüm bu tiggoyu.. baya baya arabaya ve hatta jipe benziyor. sürücüsünü biraz taciz ettim hızlansın diye ama oralı olmadı. 100-110 la gayet stabil ve sessiz ilerliyordu.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence yapmaması için bir sebep yok. murat 124 ler şahinler yüzbinlerce km yaptılarsa bu araçta yapar. Senelerce hepimiz tofaş'ın kuş serisi araçlarına bindik. Onlara sesimiz çıkmadan bindiğimiz halde çin araçlarına neden bu kadar problemli araç gözüyle bakılıyor anlamıyorum.