Siyasi içerikli konular

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
"Siyaset" forumu isterük!

Herkes girmeye, giren dırdırlanmaya, girmeyen dırdırlanmaya, küfür olmaya, adam gibi konuşula!

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Orada birbirinizi kırıp, burada dost mu kalacaksınız. Hiç sanmam :)

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
O kadar da değil ;). Küfür hiç bir yerde hoş karşılanan bir eylem değildir. Bir şeylere yasak koymak suretiyle ortadan kaldıramayız. Her baş kaldıranı, her itiraz edeni formdan uzaklaştırırsak en kolay yolu seçmiş olmaz mıyız, bence kişileri kaybetmek yerine kazanmayı ilke edinmeliyiz.
Siyasi görüşlerimiz, tuttuğumuz takımlar, hayranı olduğumuz arabalar farklı olabilir, medeni insanlara yakışan bu farklılıkları kabul ederek aynı ortamda beraber yaşamak değil midir? Eğer sizler bir süre sonra siyasi görüşü, spor takımı, vb.... kıytırık nedenlerden dolayı dostlarınızı düşman gibi görmeye başlamışsanız zaten hiçbir zaman dost olamamışsınız demektir. Kendimden bir örnek vereyim, ben GS taraftarıyım, eşim FB taraftarı, tanışmadan evvel hangi takımları tuttuğumuzu, siyasi görüşlerimizi hiç bilmiyorduk. Bir süre sonra GS-FB maçı seyrederken bir baktım eşim FB yi alkışlayıp duruyor, o zaman anladım ki eşim FB'li. Arada bir birbirimizi kızdırırız ama kırmayız, çünkü aramızdaki sevgi ve saygı GS/FB hayranlığından çok çok daha büyük. ;).
Burada birbirlerine kırıcı mesajlar yazan kişiler (muhtemelen) birbirlerini hiç görmemiş, aynı masada oturup bir bardak çay içmemiş, sohbet etmemiş yani birbirini tanımayan kişilerdir. Birbirlerini tanısalar, birşeyler paylaşsalar çok daha güzel bir yazım dilini tercih edeceklerine adım gibi eminim.
abi ben dalgasına yazdım inş. ciddiye alan olmamıştır :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Orada birbirinizi kırıp, burada dost mu kalacaksınız. Hiç sanmam :)

Neden birbirimizi kıralım ki?

Kırıp dökmeden medeni insanlar gibi tartışamaz mıyız biz? Ezik miyiz biz? :)

Teklifimde çok ciddiyim. Genel forumlar bölümünün içine bir "siyaset" başlığı açın, isteyen girsin, tartışsın; istemeyen girmesin. Hatta bu başlığı görmek isteyenler görsün, istemeyenler görmesin. Her üye seçim yapsın. Görmek istiyorum ya da istemiyorum diye... En azından "burası araba forumu" gibi yaklaşımlar olmaz.

Siyaset bölümünde tartışanlar ise adam gibi tartışsın. Hakaret, küfür, aşağılama v.s. olursa basın cezayı!

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
çok siyaset yapmayın opelim.net için internet yasağı gelir. sonrada akşama kadar ne zaman açılacak bu site diye tıklar durursunuz :)

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok siyaset yapmayın opelim.net için internet yasağı gelir. sonrada akşama kadar ne zaman açılacak bu site diye tıklar durursunuz :)

Opelim.net mopelim.net hepsinin kökünü kazırlar :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
sen çok yanlış yere geldin hocam. dön burdan geri dönn... :))