Bölüm İçinde Siyasi İçerikli Konular Açmayalım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Değerli arkadaşlar son bir kaç aydır site içinde siyasi içerikli konular oldu. Siyasi içerikli dahi olmayan konuyu dahi siyasi bir konu durumuna getirdik. Şahsen bende bu konular içinde yorumlarım bulundu.

Sitemizin genel amacı bilgilendirme bu yüzden bu konular yüzünden sitemiz amacından çıktığı anlar oldu. Tartışmayı bilmediğimiz de zaten ortada A kişinin yazdığı bir cevap B kişi tarafından farklı şekilde değerlendirmesi sonucun da ortalık karman çorman bir hal alıyor. Ve sonra kişiler arasında çekişmeler de siteye fatura edilmekte. Bu faturanın ilk olanı da benim ÜYELİĞİ SİLİN şeklinde oluyor. :)

Bundan sonra sitemizin içinde siyasi içerikli konuların açılması durumun da anında kilitlenecek ve yorum yazılmasına izin verilmeyecek. Umarım bu uygulamanın amacı anlaşılmıştır.

Tüm üye arkadaşlarımıza güzel forumlar dilerim.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
face den önce opelim net mi yasaklandı :D Şaka bi yana iyi oldu nadir abi saygılar :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
face den önce opelim net mi yasaklandı :D Şaka bi yana iyi oldu nadir abi saygılar :)

Eyvallah aslında elimizde olmadan konuların amacından çıkarıyoruz sonra da arkadaşlarımızı kardeşlerimizi kırdığımız ile kalıyoruz. ;) en güzeli amacın da devam etmek değil mi? ama...

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Soylenecek cok sey var belki ama bizler yemegin olmasini bekleyip sogumasini bekleyemeyen bir toplumuz. Bilgi paylasalim, tartismayalim birbirimizi kirmayalim.

Tapatalk.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Soylenecek cok sey var belki ama bizler yemegin olmasini bekleyip sogumasini bekleyemeyen bir toplumuz. Bilgi paylasalim, tartismayalim birbirimizi kirmayalim.

Tapatalk.

Eyvallah hem site amacından çıkmaz hemde bilgilerin paylaşımı yardımlaşmalar daha sağlıklı olur değil mi? ama ;) motor, şanzuman, kaportaya devam ama LPG es geçmemek gerek :D

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Eyvallah hem site amacından çıkmaz hemde bilgilerin paylaşımı yardımlaşmalar daha sağlıklı olur değil mi? ama ;) motor, şanzuman, kaportaya devam ama LPG es geçmemek gerek :D

Siyaset konusmayi hic sevmedim bugune kadar, en yakinin bile olsa tartismasiz bittigini gormedim. Herkes farkli. Lpgye hic isinamadim ama konusuruz Nadir abi :D

Tapatalk.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah aslında elimizde olmadan konuların amacından çıkarıyoruz sonra da arkadaşlarımızı kardeşlerimizi kırdığımız ile kalıyoruz. ;) en güzeli amacın da devam etmek değil mi? ama...

katılıyorum nadir abi böylesi daha sağlıklı :) LPG siz forum olmaz yaw :D

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cidden lpg yi sevdirende bezdirende ustalar :) Konu yine başka yere gidiyo,siyasetten lpgy ye :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
LPG'yi o kadar çok övdünüz ki sabah ilk işim arabaya LPG taktırmak olacak :)