Siyasi içerikli konular

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Açılan her konuyu destekleyen de olur karşı çıkan da. Eski üyeler çok iyi bilir, bir süre evvel diğer markalarla ilgili açılan konular nedeniyle bazı üyeler formdan ayrılmadı mı? Şimdi de başka markalar ile ilgili konular açılıyor neden kavga çıkmıyor? Aynı şekilde geçenlerde açılan FB konusunda neden kavga çıkmadı? Demek ki gerek açılan konularda gerekse yapılan yorumlarda kullanılan ifadeler kimseyi kırmamış, seviye korunmuş.

gs liler fenerlilere DEYYUS demediği için kavga cıkmamıstır belkide. :D yada birbirlerine bela okumamıslardır.

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl küfür etmiyor ya son actıgı konuları bi oku istersen. adam gibi konusacaksa siyasetinide yapsın gorusunude paylassın ama belli bir ırka sürekli küfür ediyor bu adam. daha bugün araplara deyyus dedi. bundan once türlü küfürler beddua tarzı seyler soyledi. siz hala küfür etmiyor diyosunuz. araplara ingilizlere türklere vsvs küfür etmekmi anayasal hakkımız? ifade özgürlüğü başka bişey küfür etmek baska bişey. arasındaki farkı anlayabileceginizi umuyorum. yok hala küfür edilmiyor diyorsanız osman duman adlı sahsın msjlarını yeniden bi okuyun derim. actıgı konularda yazdıklarında seviye gercekten de diplerde. yine bugün lise 2 tane lise öğrencisini beyzbol sopasıyla nasıl dövdüğünü sonra kalabalık geldiklerinde silahını cekip yalvarttıgından bahsediyordu. bu seviye sizin seviyenizse diyebilecegim bişey yok. ama benim seviyem bu olmayacak hiçbir zaman.

Kusura bakmayın incleme yapmadan son bi iki aktif konusuna bakıp bu kararı vermiştim. Ben sadece gazete haberlerini paylaştığı konuları gördüm benim hatam. Zaten ırkçılık yapıyosa bunu tartışmaya gerek yok. Irkçılık kadar pis bişey olamaz. Kaldı ki ben konu başlığında "siyasi" kelimesini okuduğum için siyasi bir tutumu beğenilmiyo Osman beyin olarak düşündüm. Bana göre ırkçılık asla siyasi bir görüş olmadığı için Osman beyin böyle bir tutum içinde olabileceğini düşünüp başlıklarını incelemedim. Seviyem konusunda ikileme düşmüşsünüz ama bunuda osman beyi savunuyomuş gibi gözüken mesajımdan çıkarmışsınız o yüzden açılamak isterim ki bende arap kökenli bir türküm kaldıki ülkemiz dışındaki insanlarada hiç bir zaman bunlar türk değil gözüyle bakmam ingiliz fransız yunan vb. olarak bakarım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şimdi küfür konusunda bir satırda ben yazayım. Seçimlerle bizim oylarımızla belli yerlere gelenler 75 milyon önünde küfür ediyor :) yalan mı?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şimdi küfür konusunda bir satırda ben yazayım. Seçimlerle bizim oylarımızla belli yerlere gelenler 75 milyon önünde küfür ediyor :) yalan mı?

Vatandaşa edilen o küfür günlerce, aylarca sosyal medyada paylaşıldı, gazete manşetlerinde yer aldı ama nedense vatan millet aşkıyla yanıp tutuşan hiç bir savcı o adam hakkında bir işlem yapmadı, yapamadı :(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Vatandaşa edilen o küfür günlerce, aylarca sosyal medyada paylaşıldı, gazete manşetlerinde yer aldı ama nedense vatan millet aşkıyla yanıp tutuşan hiç bir savcı o adam hakkında bir işlem yapmadı, yapamadı :(

İşte şimdi forum içinde biri küfür eder ise anında modlar olarak banlarız peki bu adamları kim banlayacak? ;) hala milletimiz neyin kafasında? İşte bende bunu anlamadım gitti.

Biri çıkar küfür eder, biri çıkar çoluğun çocuğun ününde hakaret eder aşağılar vs işte adı her neyse oda buna dayanamaz kalp krizi geçirip vefat eder.

Ama buna karşın her zaman olan vatandaşa olur. Ama buna karşın vatandan olarak sadece yaptığımız nedir? :alkis: daha sı var mı?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Adam saatli bomba. Pimi çekilmiş dolaşıyor bence :) biri tahrik etse kesin patlar.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

yok yalan değil abi cok dogru soyluyosun. keşke onlarıda sikayet edebilecegimiz engelleyebilicegimiz bi yer olsa. ben genelde kanal değiştiriyorum ama buda kafanı kuma gömmek gibi bişey oluyor sanki :) eden Allahından bulsun abi kötü söz sahibinindir.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Millet olarak... trafik içinde küfür ederiz hemde ana avrat ederiz tadını balını çıkara çıkara, millet olarak futbol maçlarında küfür etmeyi çok seviyoruz hemde sevincimiz ile üzüntümüz ile...tanım kazanır küfür ederiz, yine takım kaybeder yine küfür ederiz, arkadaş sohbetleri arasında küfrün dibine vururuz, tv izlerken kaldığımız yerden devam ederiz...

Daha saysam sanırım sayfalarca olur. Bu yüzden forum içinde sosyal medya içinde önümüze geldiği yerde basarız küfrü...;)

Sallayın gitsin arkadaşlar...

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Millet olarak... trafik içinde küfür ederiz hemde ana avrat ederiz tadını balını çıkara çıkara, millet olarak futbol maçlarında küfür etmeyi çok seviyoruz hemde sevincimiz ile üzüntümüz ile...tanım kazanır küfür ederiz, yine takım kaybeder yine küfür ederiz, arkadaş sohbetleri arasında küfrün dibine vururuz, tv izlerken kaldığımız yerden devam ederiz...

Daha saysam sanırım sayfalarca olur. Bu yüzden forum içinde sosyal medya içinde önümüze geldiği yerde basarız küfrü...;)

Sallayın gitsin arkadaşlar...

öylemi abi ozaman forumda herkes birbirine küfür etsin herkes birbirinin düşüncesine sövsün. bunumu istiyoruz yani?
kötü örnek örnek olamaz abi. biz normal zamanda edilen küfürlere de iyi gözle bakmıyoruz veya savunmuyoruz ki. ben sahsen normal hayatımda da küfür etmemeye oldukca özen gösteriyorum ama hiç etmiyorum diyemiyorum malesef...
ayrıca ben maça giderken küfür edeceklerini bilerek gidiyorum (keşke edilmese ) ancak bu foruma girerken küfür edilecek, ırkçılık yapılacak diye bişey aklımdan geçirmiyorum. yok bunlar bu forum için noırmal diyorsanız söyleyin bizde ona göre tavrımızı alalım.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Kusura bakmayın incleme yapmadan son bi iki aktif konusuna bakıp bu kararı vermiştim. Ben sadece gazete haberlerini paylaştığı konuları gördüm benim hatam. Zaten ırkçılık yapıyosa bunu tartışmaya gerek yok. Irkçılık kadar pis bişey olamaz. Kaldı ki ben konu başlığında "siyasi" kelimesini okuduğum için siyasi bir tutumu beğenilmiyo Osman beyin olarak düşündüm. Bana göre ırkçılık asla siyasi bir görüş olmadığı için Osman beyin böyle bir tutum içinde olabileceğini düşünüp başlıklarını incelemedim. Seviyem konusunda ikileme düşmüşsünüz ama bunuda osman beyi savunuyomuş gibi gözüken mesajımdan çıkarmışsınız o yüzden açılamak isterim ki bende arap kökenli bir türküm kaldıki ülkemiz dışındaki insanlarada hiç bir zaman bunlar türk değil gözüyle bakmam ingiliz fransız yunan vb. olarak bakarım.

seviyeniz derken üstad komple forumdan bahsettim şahsınıza bi atıfta bulunmadım yanlış anlamayın lütfen.