Siyahı hiç istemezdim beyaz

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Siyahı hiç istemezdim beyaz

sallierim link' Alıntı:
BMW nin 10 arabasından 6si beyaz 3 ü siyah 1 kırmızı ya da farklı renkler.youtubede inceleme yapan bir abimizin bmw türkiye satış müdürü ile röportajında söylüyordu.aynı şekilde astranın golfün insignianın  vs üst kılasmanda en çok satan modelleri de beyaz (Türkiye şartları için tabi).

ayrıca şunu da eklemek isterim.beyaz renk genelde sportif çizgileri olan araçlarda tercih edilir.kendini göstersin diye.Siyah da daha oturaklı arabalarda kendini gösterir.Beyaz her arabada güzel durmaz.aynı şekilde siyah da.renk arabasına göre güzel durur yani.

İnsigniada ve BMW lerde tartışmasız en güzel duran renk beyazdır,ama mercedeslerde ve passatta en güzel duran renk de siyahtır.Ferraride ise kırmızıdan başkası şaka gibi olur.

Astraları da spor görünüm sınıfına sokarsak çizgilerini gösterme açısından en güzel renk beyaz oluyor.Tabi astranın pembesi bile güzeldir orasını tartışmam :)
+1

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
BMW nin 10 arabasından 6si beyaz 3 ü siyah 1 kırmızı ya da farklı renkler.youtubede inceleme yapan bir abimizin bmw türkiye satış müdürü ile röportajında söylüyordu.aynı şekilde astranın golfün insignianın  vs üst kılasmanda en çok satan modelleri de beyaz (Türkiye şartları için tabi).

ayrıca şunu da eklemek isterim.beyaz renk genelde sportif çizgileri olan araçlarda tercih edilir.kendini göstersin diye.Siyah da daha oturaklı arabalarda kendini gösterir.Beyaz her arabada güzel durmaz.aynı şekilde siyah da.renk arabasına göre güzel durur yani.

İnsigniada ve BMW lerde tartışmasız en güzel duran renk beyazdır,ama mercedeslerde ve passatta en güzel duran renk de siyahtır.Ferraride ise kırmızıdan başkası şaka gibi olur.

Astraları da spor görünüm sınıfına sokarsak çizgilerini gösterme açısından en güzel renk beyaz oluyor.Tabi astranın pembesi bile güzeldir orasını tartışmam :)

Bir an o kısmı "Tabii Astra'nın pembesi de güzeldir" şeklinde okudum, dedim ney, neler oluyor, abov. Sonra bir daha okudum, bileyi gördüm bu sefer oh dedim. (:)

Pembe Astra kullanıp erkekliğimize ne kadar güvendiğimizi kanıtlamanın ne gereği var cümle aleme diye düşünmedim değil bir an. (:)

ag_tasarim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bayan gözüyle astra ya kesinlikle siyah yakışıyor...

aslında astraya her renk gidiyor birkere araba güzel araba:)

ama benim için en güzel görüntüyü siyah veriyor heleki tertemiz pırıl pırılsa.. gözümü alamıyorum..

kahverengi ve gri tonlu görüyorum yollarda açıkçası bu renkleri tercih etmem .

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bir an o kısmı "Tabii Astra'nın pembesi de güzeldir" şeklinde okudum, dedim ney, neler oluyor, abov. Sonra bir daha okudum, bileyi gördüm bu sefer oh dedim. (:)

Pembe Astra kullanıp erkekliğimize ne kadar güvendiğimizi kanıtlamanın ne gereği var cümle aleme diye düşünmedim değil bir an. (:)
Aracı pembeye kaplatıp üstüne "hello kitty" yazdıracağımı mı sandın abi  011zaa

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ag_tasarim link' Alıntı:
bayan gözüyle astra ya kesinlikle siyah yakışıyor...

aslında astraya her renk gidiyor birkere araba güzel araba:)

ama benim için en güzel görüntüyü siyah veriyor heleki tertemiz pırıl pırılsa.. gözümü alamıyorum..

kahverengi ve gri tonlu görüyorum yollarda açıkçası bu renkleri tercih etmem .
+1

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bayideyken ailem beyaz dedi.Siyah çok lanet sonuçta hemen kirleniyor.Ancak arabalara baktığımızda sport donanımda kromlardan ötürü siyah gerçekten parıl parıl parlıyor.Bu kromları başka renk bu kadar güzel gösteremez.Siyah tercihini çoğu insanın yapmamasının nedeni çizik belli eder ve kiri belli eder diye yoksa siyah her yerde görürüz.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

astra dediğinin orjinal rengi beyaz.
tek opsiyon rengide siyah.
beyaz ve siyah dışında ki;
diğer renkli astralar, çakma astra gibi geliyor bana :)

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Makyajsız kasa siyah favorim makyajlı olanda arka tampon bozuyor herşeyi
Siyahına da beyazına da sahip oldum siyah her yıl boya koruma istiyor beyazın öyle derdi yok
Gtc alsam tek renk kırmızı derim

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Aracı pembeye kaplatıp üstüne "hello kitty" yazdıracağımı mı sandın abi  011zaa

Korktum valla, pembe Astra ile neler neler yapılmaz diye. (:)