Siyahı hiç istemezdim beyaz

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Siyahı hiç istemezdim beyaz

mucahitduran link' Alıntı:
kahka536 :D Hocam dost acı söyler :D
Mahogany kahveyi de çok beğeniyorum ama bir önceki aracım siyahtı oradan biliyorum temiz tutmak çok çok zor. Su lekesi toz lekesi ne olursa anında gösteriyor. Yoksa kesinlikle ilk tercihim seninkinin rengi olurdu. Ama siyahtan illallah etmiştim, mahoanyy de siyahı aratmaz tahminim. Ama bronz kahve bir yere kadar tozu toprağı kesinlikle göstermiyor, en azından hemen göstermiyor. forever bronz kahve  dancee

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
Mahogany kahveyi de çok beğeniyorum ama bir önceki aracım siyahtı oradan biliyorum temiz tutmak çok çok zor. Su lekesi toz lekesi ne olursa anında gösteriyor. Yoksa kesinlikle ilk tercihim seninkinin rengi olurdu. Ama siyahtan illallah etmiştim, mahoanyy de siyahı aratmaz tahminim. Ama bronz kahve bir yere kadar tozu toprağı kesinlikle göstermiyor, en azından hemen göstermiyor. forever bronz kahve  dancee

֖nceki aracım sahra bejiydi. Sizin renge yakın olmakla birlikte bronz kahve kadar güzel değildi. Ne tozu, ne kiri hiç göstermezdi. Yine de yaşamak güzel :D Varsın 2 günde bir yıkatayım :))

legolas71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oylardanda anlasıldıgı üzere benim beyaz ince doğru esçimmiş bende power red ile beyaz arasında cok kararsız kalmıstım

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

power red , karbon siyah, neptün mavi, mahogany kahve vs. astranın renkleri gerçekten çok özgün ve güzel ama cesaret istiyor.. Ben işin kolayına kaçıp beyaz alanlardanım..Siyah ve sonradan gördüğüm neptün mavisi aklımda bayağı yer etti her gördüğümde bakar bir iç çekerim  8)

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beyaz aldım ve severim ama neptüne benim de içim gitmiyor değil :)

Bi de makyajlılara...

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

turkeril link' Alıntı:
Beyaz aldım ve severim ama neptüne benim de içim gitmiyor değil :)

Bi de makyajlılara...
kesinlikle +1  :)valla gördügum zaman bende bir ic cekmiyor degilim