sisleri xenon yaptırayım mı?

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6000 k d2s soket ampul bulmakta zor uğur..varsada çok pahalı diye biliyorum

abi ebayda 12000k ya kadar d2s ler var uygun fiyata..

bu arada konuya başından beri hakim değilim ama sitede darkmoon nickli hakan bey aracına sarı xenon ampulünden sis bağlatmıştı harika duruyordu..

sis lambası siste önünü görmek içindir. kim sislerdeki 6-8000k ile önünü görebilcek sisli havada çok merak ettim :D

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sis lambası siste önünü görmek içindir. kim sislerdeki 6-8000k ile önünü görebilcek sisli havada çok merak ettim :D
Bu mantıkla gidersek aracın fabrikadan çıktığı gibi binmemiz gerekir İbrahim :D Jant yay konfor için dokunmayalım. Farlardaki xenon karşı tarafın gözünü alabilir. Foyt foyt korna korkutabilir. Hava filtresi, bas vs ses kirliliği :D :D :D :D Bitmez bunun sonu. Maksat güzel görüntü, göze hitap ;) Sisli havada da göründüğü kadar artık.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uğur maalesef aynı fikirde değilim. Sislere illa xenon yapıcam diyosan artık sis amaçlı xenon lar mevcut piyasa da sanırım 3000K civarı olmalo. Renk olarak yine sarı yanıyor ama sis için gerçeken kullanışlı. Ama yok mavi yansın güzel görünsün diyosan o zaman 6000K iidir hayırlı olsun

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uğur maalesef aynı fikirde değilim. Sislere illa xenon yapıcam diyosan artık sis amaçlı xenon lar mevcut piyasa da sanırım 3000K civarı olmalo. Renk olarak yine sarı yanıyor ama sis için gerçeken kullanışlı. Ama yok mavi yansın güzel görünsün diyosan o zaman 6000K iidir hayırlı olsun

Abi konu biraz eski tarihli. Takalı oldu biraz ama saol ;) 6000k var şuan.

TaZzMaNiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de 8000 en ideali benımde farlarda yok sislerde var sadece mükemmel görüntü

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2,5 seneden beri sis ve kısalarda xenon kullanıorum ve hiç bi sorun yok bence garanti süresi dolduktan sora görünüm acısından hemen taktır derim :)

serdarm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki garanti ne durumda bi sıkıntı oldu mu ne dedi servis? konu da hortladı ama :)