sisleri xenon yaptırayım mı?

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sizce sis farlarını xenon yaptırayım mı? arabada xenon paket var zaten. bi arkadaşımın a3'ü var. onun kısa-uzun-sis xenon araba arkamdan gelirken çok güzel göründü gözüme. ne dersiniz? ayrıca garntide sorun olur mu?

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sizce sis farlarını xenon yaptırayım mı? arabada xenon paket var zaten. bi arkadaşımın a3'ü var. onun kısa-uzun-sis xenon araba arkamdan gelirken çok güzel göründü gözüme. ne dersiniz? ayrıca garntide sorun olur mu?
abicim öncelikle sislere xenon süper olur ama garanti olayı problem ben daha önce servise sormuştum olmaz dediler ama sen yinede bir araştır

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
Bende Sislerde var..Parklara beyaz Ampul taktirdim cok hos oldu...

85643520no7.jpg

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Bence yaptırmayın, görüntüsü güzel olsa da işlevde sorunlar çıkacaktır, ıslak zeminde yerde çok parlama yapar, siste orjinal sarı far kadar iyi göstermez, daha fazla ısındığı için patlama ihtimali artar

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence cok güzel gözüküyor sislerde xenon.ama işlevsel olarak nasıl olur bilmiyorm.arkadasların dedigi gibi problemler olur mu bilemem

mnzr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim sislerde xenon var hatta farlarda yok :) önümü görcem diyosan farlara 6000 k yok ben şehir içi takılıyorum görüş problemim yok diyosan sislere 8000 k :)
photo0200eapa6.jpg

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende sislere xenon koydurdum, islevini kaybetti ama görsel olarak cok sey degisti diyebilirim.

ya taktirmicaksin ve hic bi zaman, görsel olarak sislerini kullanmicaksin, cünkü üste xenon alta sari ampül kötü duruyor, yada islevinden fedakarlik yapicaksin.

zaten ülkemizde ne kadar sis oluyor? onuda düsünmek gerek.

yukarda okudugum kadariyla, garanti problemin olucaksa, taktirma, biraz disini sik ve garantisinin bitmesini bekle, derim ben

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good:
bende sislere xenon koydurdum, islevini kaybetti ama görsel olarak cok sey degisti diyebilirim.

ya taktirmicaksin ve hic bi zaman, görsel olarak sislerini kullanmicaksin, cünkü üste xenon alta sari ampül kötü duruyor, yada islevinden fedakarlik yapicaksin.

zaten ülkemizde ne kadar sis oluyor? onuda düsünmek gerek.

yukarda okudugum kadariyla, garanti problemin olucaksa, taktirma, biraz disini sik ve garantisinin bitmesini bekle, derim ben
:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: