sıs farımın camı kırıldı...

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu buraya acılırmı bılmıyorum ama sıs farımın camı kırıldı napmam gerek bılgısı olan arkadaslar benı aydınlatırsa cok sevınırım

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geşmiş olsun. üzücü bi olay küçük bir kırık için değiştirmeye değmez ama yanlış hatırlamıyorsam cam tamiri yapan yerler vardı özelliklerde far ve stop camlarındaki küçük kırıkları onarıyorlardı.auto king gibi firmalar yapıyordu. GOOGLE dan biraz araştır eminim hemen çıkar.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sis farını sökün,cam düz olması lazım değiştirebilirseniz camı değiştirin olmazsa sisi değiştirirsiniz.

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıs farını degıstırmek ıstemıyorum bı cam ıcın en ıısı bı bakım farcılara falan belkı oluru vardır tesekkurler

sakin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıs farını degıstırmek ıstemıyorum bı cam ıcın en ıısı bı bakım farcılara falan belkı oluru vardır tesekkurler

benim sis farının da camı kırık, öyle duruyor.yerinden tamamen düşmemiş, ikiye ayrılmış ortadan.çok göze batmadığı için araştırmadım.sonuçları paylaşırsanız sevinirim

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
komple sıs degısmesı lazımmıs bı cam yuzunden 75 lıradan 150 lıra verıcegız bı cozum arıyorum bulursam paylasırım burdan sızlerle

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
yan sanayi sis farı alın...tek cam bulmanız zor gibi.astralar da bu biraz sorunlu sisler uzun süre yanık kullanıldığı zaman camı ortadan ikiye çatlıyor.corsalar da mı böyle ?

23022010a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başka bir konuda ozgur_dezen nickli arkadaşımız bir link paylaşmış.

http://www.2002stop.com/

Bir bakın isterseniz, Far ve stop tamiri yapıyorlarmış, muhtemelen sis farı tamiri de yaparlar. Fiyat konusunda bir bilgim yok, sitede de yok. Bir araştırın. Umarım daha ucuza yaptırırsınız.

Geçmiş olsun.

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
degıstırmekden baska care yokmus en son hurdacıdan gıdım bulım dedım cam takarım dıe adam 40lıra ıstedı 20de ıscılık alsalar zaten sıfırı 75lıra