Sis Farı

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sis farı konusu daha önce birçok kere konuşuldu aslında ama neyse. Corsa için yan sanayii başka sis farı yok. Bunun orjinal olanla hiç alakası yok fakat bu hiç yoktan iyidir. orjinali almaya kalkarsan sana en az 300 lira civarı bir masraf çıkartır ama orjinal olur. Buna 88 lira yazmışlar her oto elektrikçisi takar bunu 20-30 da onlar alır bir 5-10 da kargo tutar herhalde yanı sana 120 lira gibi bir maliyeti olur. Ama bence orjinal herzaman orjinal derim.

Ahmet Altınçubuk

aRiFs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sis farı konusu daha önce birçok kere konuşuldu aslında ama neyse. Corsa için yan sanayii başka sis farı yok. Bunun orjinal olanla hiç alakası yok fakat bu hiç yoktan iyidir. orjinali almaya kalkarsan sana en az 300 lira civarı bir masraf çıkartır ama orjinal olur. Buna 88 lira yazmışlar her oto elektrikçisi takar bunu 20-30 da onlar alır bir 5-10 da kargo tutar herhalde yanı sana 120 lira gibi bir maliyeti olur. Ama bence orjinal herzaman orjinal derim.

Ahmet Altınçubuk

Ahmet kardeşim ne dersin sis farı olsun diye takayım mı ?

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Diyorun ya hiç yoktan iyidir ama biraz para ayırabilirsen orjinal taktır derim. Tabii bu tamamen maddi birşey...

Ahmet Altınçubuk

rockyyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta iş sana kalmış.güzel duruyo diye düşünüyosan hiç düşünme al ama sürekli kullanacaksan orjinalden şaşma.ama ben olsaydım yan sanayiyi alırdım 7-8 cm genişliğindeki bir lambaya 300 lira vereceğime giderim araca cuk diye oturacak irsmcher parçası alırım daha iyi :D

aRiFs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta iş sana kalmış.güzel duruyo diye düşünüyosan hiç düşünme al ama sürekli kullanacaksan orjinalden şaşma.ama ben olsaydım yan sanayiyi alırdım 7-8 cm genişliğindeki bir lambaya 300 lira vereceğime giderim araca cuk diye oturacak irsmcher parçası alırım daha iyi :D

ben biraz bu işlere yabancıyım ne gibi bir parçadan bahsediyosun dostum ?

rockyyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
irsmcher.com a gir aracın modelini seç nedemek istediğimi anlarsın.

erman54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben gecen hafta aldım bunlardan taktım cokta kötü deıl 80 liraaya aldım montajınıda kendım yaptım görünmeyen yerlerındende akıllı vıda attım yanlız ıcınden cıkan ampuller adi oluyo hemen kesiyo tavsıyem alacaksan herhangı bı aksesuarcıdan ıkı tanede yedek ampul alman suana kadar herhangı bı problem olmadı ama tabı orjınalının yerını tutması mumkun deıl bana orjınallerıne yetkılı servıste 400 lıra cıvarında oldugunu soylemıslerdı

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıkcası irmscher parçasının ne olduğunu bende anlamasım. Sana şöyle bir önerim daha var. Deponun sis farları var 70-80 lira civarı teki. ikisi 160 lira yapar bunlara iki tane kapak almalısın 40 ta onlar yapar etti 200. bir elektrikçiye gidip kablo çektireceksin arka sis farının olduğu düğmeye bağlıyacaklar oda 50 alır etti 250 yine az değil. Servise gitsen oda 350-400 civarı alır tam olarak bilemiyorum. Gidip sormak lazım bu aralar indirimleri var ama ne kadar düşer bilemem. Fakat 300 den aşağı düşeceğini zannetmiyorum. Servisler baya sağlam işçilik alıyor.
Neyse sözün özü sis farına vereceğin300-350 lira civarı paran varsa orjinal taktır serviste. Hem orjinal olur hem taksit yaparlar.
Yok o kadar param yok diyorsan gösterdiğin sisten taktır.
Veya 250 lira civarında depo marka olanı taktır.
Yani olay tamamen bütçe meseleri

Ahmet Altınçubuk

rockyyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi irmscher orjinal opel tuning parçalarıdır.aracınız eskisine nazaran daha güzel olur.ama fiyatları biraz uçuk bende dedimki sis farı alacağına corsana irmscher parça al daha güzel olur dedim. sitesine girip bakarsanız nedemek istediğimi anlarsınız.