sis farı rgb led uygulamam

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sis farı rgb led uygulamam

Kesinlikle emek verilmiş ve başarılmış.  Bazı araçlarda gördüğümüz gibi apaçi işi değil. Ama nedense orijinalliği dışında bu ışıklandırmalar benim hoşuma gitmiyor. Zevk meselesi tabii. Bir de tabii ben biraz ihtiyar kalıyorum forumda belki o yüzden daha muhafazakar davranıyor olabilirim. Benim oğlan görse hemen atlar herhalde.

Emir01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi ledler kumanda ile mı renk değiştiriyor

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkesin yorumu icin teşekkür ederim yakın çekimde boyle tane tane gorulsede profil resmimde daha hoş duruyor renkler kumanda ile değiştiriliyor veyahut kablo bağlantısı ile istediğin renk ayarlama yapıla biliyor benim rengim buzmavisi turkuaz oluyor

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İsmimiz on numara:)) 10urody

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Projelriniz için sizi kutluyorum içlerinden en beğendiğim ise sis far ledleri çok güzel bir fikir verdiniz bana  general_Applause

Golf_stream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güzel ancak bşka böle daha güzel neler yapılabilir arkdaşlar ? mesala dha büyük ledler... içine silikon kalıplar ne bileyim... aklınızdan geçen bişeler var mı... Bn mesala sis farı  yerine önce mutfakta ki  folyo ile sarıp ( sis farı kalıbına zarar vermesin diye ))  sonra köpük ile şekil alıp çıkardıtkan sonra onun üzerine hizalı ve düzenli bi şekilde büyük ledlerdenden dizip köpügü de siyaha yada metal rengine boyayp sis farının içine yerleştirmeyi düşünüyorum. farklı önerileri olan varmı... ?...

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Golf_stream link' Alıntı:
güzel ancak bşka böle daha güzel neler yapılabilir arkdaşlar ? mesala dha büyük ledler... içine silikon kalıplar ne bileyim... aklınızdan geçen bişeler var mı... Bn mesala sis farı  yerine önce mutfakta ki  folyo ile sarıp ( sis farı kalıbına zarar vermesin diye ))  sonra köpük ile şekil alıp çıkardıtkan sonra onun üzerine hizalı ve düzenli bi şekilde büyük ledlerdenden dizip köpügü de siyaha yada metal rengine boyayp sis farının içine yerleştirmeyi düşünüyorum. farklı önerileri olan varmı... ?...
eger arcında sisfarı yoksa sadece sinyalvarise bu hahsettiklerini yapman biraz zor olur cunku yer yok zaten  uygulamaya gecmeden yakından incele

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Onur hocam ellerine saglık mukemmel bende yapmak ıstıyrum elımden gelır bıraz kesıp bıcmek sımdı sormak ıstedgım bu ledlerın bır adet fotosunu ekleyebılrmısın veya lınk bırde nasıl taktın sıslerın yerıne oncamı ısıtıp cıkartarakmı bırazdaha detaya ınersen kısaca cok sevınırım