Sinyal Güncellemesi

alpromethe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sinyal Güncellemesi

ben şimdi dikkat ettim, benim arabamda da sinyal uzun süre açık kalınca herhangi bir uyarı da vermiyor sinyal de kapanmıyor, gerçektin bunula ilgili olabilir.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar benim arac enjoy plus ve bende bu uyarıyı ekranda veriyor. enjoy da varsa hepimizin araçlarında standarttır demektir bu . muhtemelen uyarı ile ilgili.küçük bir parantez 4 gün önce serviste yazılım attılar bu sefer benim camlar uzaktan kumanda dügmesine uzun bastıgım sürece kapanıyor. elimi cektigimde kapandıgı yerde kalıyor. daha önce bir kez uzun bastıgımda hepsi tam olarak kapanıyordu .yazılım ile ilgili olsa gerek. yazılım atılan arac sahiplerinin bunu kontrol etmeleri iyi olur

turbocosmo61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracımda da sinyal uzun süre açık kalınca bilgi ekranında uyarı çıkıyor,alındığından beri böyle.Cam olayına gelince, benim camlar her zaman anahtardaki tuşlara sürekli basılı tutulunca açılıp,kapanıyor.

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
arkadaşlar benim arac enjoy plus ve bende bu uyarıyı ekranda veriyor. enjoy da varsa hepimizin araçlarında standarttır demektir bu . muhtemelen uyarı ile ilgili.küçük bir parantez 4 gün önce serviste yazılım attılar bu sefer benim camlar uzaktan kumanda dügmesine uzun bastıgım sürece kapanıyor. elimi cektigimde kapandıgı yerde kalıyor. daha önce bir kez uzun bastıgımda hepsi tam olarak kapanıyordu .yazılım ile ilgili olsa gerek. yazılım atılan arac sahiplerinin bunu kontrol etmeleri iyi olur

Sizdeki özellik iyiymiş (bir kere uzun basıp bırakınca tamamen kapanması , tuşu bırakınca olduğu yerde kalmaması) keşke yazılım ile kalkmasaymış her seferinde camlar ve sunroof kapanana kadar tuşa basılı tutmayı sevmiyorum ..
Acaba önceki haline çevirme durmu var mı ?

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet bende önceki halini seviyordum. bir kac arkadaşa sordum . hepsi sizin araclarınızdaki gibi sürekli basarak hallediyormuş. bir kac gün içinde arka üst stop lambası siparişim gelecek. taktırırken bunu soracam. buradan paylaşırım

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

ben bu aksam garajda denedım yaklasık 2-3 dakka sınyalı acık bıraktım ne uyarı var ne bısey ayrıca acıkken kapattım kontagı yıne tık yok dedıklerınıze gore her ıkı durumdada uyarımı verıyor yada vermesı gerekıyor eger gerekıyorsa bende malesef yok o ozellık bence gerekte yok

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bir kez denedim epey bir süre sonra uyarı verip kapandı, az daha gecikseydi "kapanmıyor" diye kendim kapatacaktım.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok mu bu yazılımı attıran? beni az önce servisten aradılar. benim aracın yazılımını alıp opele göndereceklermiş. yazılımda sorun çıkan karoseri bilmemnesi için.

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

yazılımda benım bıldıgım daha sonradan atılan yazılımlarda eger ıyı tasarlanıp dusunulup  yapılmamıssa kı ihtımal olabılır kesın baska yerdekı atıyorum farları sıleceklerı yagmur sensörünün yada anahtar ıle camları kapamanın yazılım basamaklarını etkıler dıye dusunuyorum inşallah böyle bir sorun cıkarmaz bu yazılımlar

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=NewPa1n link=topic=1774.msg37494#msg37494 date=1308732764]
Benim tahminim örnek olarak aracın sol sinyalini açık unuttuğumuz zaman kısa bir süre sonra kendisini kapatması yada sürücüye uyarı vermesi gerekiyor bu özellik astra j lerde standart olması gerekiyor diye biliyorum ben denediğimde sinyal kendisini kapatmamıştı yada herhangi bir uyarı vermemişti.
benimki uyarı veriyor sesli ve yazılı olarak
[/quote]
Aynen benim arabada sesli ve yazılı uyarı veriyor.