Astra 1.6 cdti ses problemi

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra 1.6 cdti ses problemi

Geçmiş olsun , umarım probleminiz sorunsuz bir şekilde çözülür

detay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hala parça beklemekteyim, umarım bayrama kadar çözerler problemi.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, insan onca para verip problem cikinca kiziyor üzülüyor
ama probleminizin çözülebilir duzeyde oldugunu düşünüyorum
Kesinlikle sık sık servisle görüşüp irtibatı koparmayin, umarim en kisa surede probleminiz duzelir ve aracinizi agiz tadiyla kullanirsiniz

detay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
Geçmiş olsun, insan onca para verip problem cikinca kiziyor üzülüyor
ama probleminizin çözülebilir duzeyde oldugunu düşünüyorum
Kesinlikle sık sık servisle görüşüp irtibatı koparmayin, umarim en kisa surede probleminiz duzelir ve aracinizi agiz tadiyla kullanirsiniz
İyi dilekleriniz için teşekkürler, her gün arayıp sık boğaz etmek de istemiyorum açıkçası, Opel'in Türkiye'deki yetkili servis merkezleri diğer markalarla kıyaslandıklarında içler acısı bir haldeler, bir müşteriyi tatmin etmenin ön koşulu verilmiş sözleri yerine getiremiyor olsalar da bilgilendirip nedenlerini sunmaktır, daha bunu başaramıyorlar. Sabırla çözüm bekliyorum.

yasin kaan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arekadaşım bendede 1.6 cdti 136 astra var benim aractada ilk çalıştırma esnasında bu ses geliyor.ben servis ,opel türkiye ve almanya ile konuyu görüştüm...cvp şu aracın karakterisitiğinde varmış (karakterine sok...m battle_Teroriste) yapıcak bir şey yokmuş...bu 1.6 ların hepsinde var istersen Showrooma  git araca bin ve caliştırmak istiyorum de bu sesi duyacaksın...şimdilik yapılcak bir şey yokmuş...

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

yasin kaan link' Alıntı:
arekadaşım bendede 1.6 cdti 136 astra var benim aractada ilk çalıştırma esnasında bu ses geliyor.ben servis ,opel türkiye ve almanya ile konuyu görüştüm...cvp şu aracın karakterisitiğinde varmış (karakterine sok...m battle_Teroriste) yapıcak bir şey yokmuş...bu 1.6 ların hepsinde var istersen Showrooma  git araca bin ve caliştırmak istiyorum de bu sesi duyacaksın...şimdilik yapılcak bir şey yokmuş...
Arkadaşlar böyle bir sesin gelmesi enteresan bence normal bir şey değil çünkü milyonlarca dizel araç var hepsinin böyle olması lazım o zaman. Konuyla iilgili servise baskı yapın derim.

detay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yasin kaan link' Alıntı:
Sanırım farklı bir sesten söz ediyorsunuz. Aracın normal çalışmasında problem yok, benim problemim servis danışmanı arkadaşın anlatabildiği kadarıyla v kayışı ve kasnakların üzerine sızmış olan yağdan kaynaklanmakta imiş (!) ses sorunu günler önce çözümlendi 1-2 hafta içerisinde kontrole gelin tekrar yağ kaçağı var mı bakalım demişlerdi, yogun çalışma programından servise henüz uğrayamadım, servise yeniden gittiğimde ayrıntılı bir şekilde olan biteni paylaşacagım.

emruz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence en iyisi araba çıkar çıkmaz almamak bir sene bekleyip öyle almak daha iyi böylece servisler arabayı tanıma fırsatı bulur.