Sinek Vızıltısı....

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başlıktada belli olduğu gibi 120-130 km hızı geçtiğimiz zaman sinek vızıltısı gibi bi ses geliyor ve çok rahatsız edici.Gaz pedalı ile alâkası yok.Sorunu yaşayan bilen duyan veya önerisi olan varsa lütfen eksik etmeyin Teşekkürler.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sesın tam olarak ne tarafdan geldıgını bulabıldınız mı ön konsoldan felan mı gelıyor

doktor1968

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz gezeyim çevre yolunda dedim.Geziyodum yavas yavas bi tane civic arkadan sellektör ata ata geliyor.Bende biraz gaza bastım tam yanıma geldi,uzamaya başladım, sinek vızıltısı gibi ses gelmeye başladı fakat bunun nedeni galiba arabanın biraz donmasındandı.
Bugün yine gazladım ,fakat hiç ses yoktu. Seninde böyle basit bi olaydandır inşallah.

Son düzenleme:

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallaha o da ayrı bir dert Ben ön sağ tarafta oturuyorum hız 130-140 oluyor yani rüzgar bayaaa hızlanıyor vızıltı başlıyor geçenlerde fark ettim camı açtım ses benim kulağıma daha yakın geldi yani ses sanki sağ fitillerden kapıdan sağ dikiz aynası civarındanmış gibi hissettim.

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz gezeyim çevre yolunda dedim.Geziyodum yavas yavas bi tane civic arkadan sellektör ata ata geliyor.Bende biraz gaza bastım tam yanıma geldi,uzamaya başladım, sinek vızıltısı gibi ses gelmeye başladı fakat bunun nedeni galiba arabanın biraz donmasındandı.
Bugün yine gazladım ,fakat hiç ses yoktu kısmi donmalar vardı tahminimce ondan seninde böyle basit bi olaydandır inşallah.

Keşke olsa dediğiniz gibi soğuktan.2 senedir var Amcam 170-180 arası gitti bayağı bi ondan sonra ses başladı 2 sene önce

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncel Vardır illaki Tavsiyede bulunacak.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karasinekmi sivrisinekmi

:D:D:D
şaka yapıyorum alınma:]
fitildendir normal bişey olmaz duymasın baban o sesi yada sende duyma;)

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D:D
Duyulmuyacak birşey değil ki...:DSinir Bozucu..

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim ayna arkası plastik aparatı yerine tam oturmuyordu o yapıyordu öle ses yüksek süratlerde...