Şimdiki aklım olsa astra yerine şunu alırdım dediğiniz araç var mıdır

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Şimdiki aklım olsa astra yerine şunu alırdım dediğiniz araç var mıdır

afl olaydı iyiydi :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aklım olsa sport alırdım

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Aracım 1.6 edition ama kendimi zorlayıp borç harç 1.4 turbo alsaydım daha güzel olurdu diye düşünüyorum

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

ahmetkan link' Alıntı:
Aklım olsa değil de param olsaydı eğer VW jetta ya da passat 1.6 TDI HIGH line alirdim. Eski bir Bora kullanıcı olarak bu araba gerçekten sert. Her çukuru hissediyorsun. Alışma safasindayim hala. İnsan herşeye alışır değiştirme imkÖ¢nı yoksa daha hızlı alışır :)
Jetta'nında astradan sertlik konusunda kalır yanı yok. İç mekanı da çeyiz sandığı gibi albenisiz bir araç.orası ayrı zevk meselesi..
Passata gelince altımda 90-100bin liralık kocaman araba içinde sadece 105 hp?.. Kaldı ki dashboard 2004 yılından beri aynı olan bir araç  ::)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mertk link' Alıntı:
Aracım 1.6 edition ama kendimi zorlayıp borç harç 1.4 turbo alsaydım daha güzel olurdu diye düşünüyorum
1.4 alsaydın, bu sefer de biraz daha zorlayıp cosmo alsaydım derdin, cosmo alsaydın, biraz daha zorlayıp navi ve sunroof olsaydı derdin, bunlar da olsaydı sportun direksiyonu, koltuğu jantı daha güzel sport olaydı derdin, sport olsaydı+ still pakey olaydı derdin, sport+still paket olsaydı keşke AFL olsaydı derdin, AFL olsaydı ekran üçlü olsa iyi olurdu derdin. B.sayar ekranı üçlü olsa acaba Golf Highline mi alsaydım derdin. Golf olaydı A3 neden almadım derdin. A3 olsaydı neden mercedes değil derdin. Dolayısıyla, velhasılı kelam, işin özü, demem o ki; [size=10pt][size=10pt]tadını çıkar aracının.[/size][/size]  okkk

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
1.4 alsaydın, bu sefer de biraz daha zorlayıp cosmo alsaydım derdin, cosmo alsaydın, biraz daha zorlayıp navi ve sunroof olsaydı derdin, bunlar da olsaydı sportun direksiyonu, koltuğu jantı daha güzel sport olaydı derdin, sport olsaydı+ still pakey olaydı derdin, sport+still paket olsaydı keşke AFL olsaydı derdin, AFL olsaydı ekran üçlü olsa iyi olurdu derdin. B.sayar ekranı üçlü olsa acaba Golf Highline mi alsaydım derdin. Golf olaydı A3 neden almadım derdin. A3 olsaydı neden mercedes değil derdin. Dolayısıyla, velhasılı kelam, işin özü, demem o ki; [size=10pt][size=10pt]tadını çıkar aracının.[/size][/size]  okkk
Hocam denklemin son satırları kafamı çok karıştırdı :D acaba araba almayıp, ev mi alsaydık ? :D Daha basit bir denklem olur, götürmez getirirdi sürekli :D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam denklemin son satırları kafamı çok karıştırdı :D acaba araba almayıp, ev mi alsaydık ? :D Daha basit bir denklem olur, götürmez getirirdi sürekli :D
Zor bir denklem oldu sanırım. Ev alma astra al demiş atalarımız (sanırım farklı bir şeydi o deyim  kahka536)

Fatih Aydın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.3 dizel edition alacağıma keşke 1.4t sport  alsaydım diyorum yani daha donanımlı olmasını isterdim ama kesinlikle gene astra olurdu  :D

talha batu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Zor bir denklem oldu sanırım. Ev alma astra al demiş atalarımız (sanırım farklı bir şeydi o deyim  kahka536)
hocam astra 1+1 e mi 2+1 e mi tekabül ediyor.

badavut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1,4 t hb enjoy astramı alalı 10 gün sonra tam 1 sene olacak, 1 sene boyunca bu soruyu bir çok kez düşündüm, sonra fiyat karşılık denklemlerinden hayatta aldığım en mantıklı kararlardan bir tanesi sonucuna vardım, geçen sene bugünlerde 48,500 e anlaşmıştım ve aynı segmentte diğer marka araçlardaki fiyat karşılık denklemlerinin hepsine fark attı astram. kısacası 1 senedir çook mutluyum :)