Şikayet Edelim !

zamansız_066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seviyeli bi forum olmasa küfürü basacaktım.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Youtube u kapatan zihniyet bunu neden kapatmıyor? gücümü yetmiyor canımı istemiyor?

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dün bende gıcık olmustum bu gruba

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir taş bile durduğu yerde Allah ı zikrederken, dağları delen akla sahip ademoğlu nun ağzından çıkanlara bak.

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi de onlar niye siz müslümansınız diye herhangi birimize bişey dediler mi? boşverin memleketin çok daha önemli konuları var....

Kusura bakmada bizde onların tanrısına peygamberlerine küfür etmedik dimi ;) ki onlarında bizim inançlarımıza saygılı olması gerekir.Biri sizin aile kavramlarınıza kişiliğinize hakaret etse karsı tarafa savunmaya gecersiniz dimi inanıyorsunuz ve ya inanmıyoruzsunuz orasını bilemiycem ama buda sizin KUTSAL değerleriniz çok zor değil şikayet butonuna basmak.;)

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet herkesin inancı kendine,evet boş verelim.ama peygamberimize ve yaradanımıza yapılan bu kötü sözlü çirkin saldırıyı boşverecek kadar duyarsız değiliz heralde bende ettim şikayetimi.biz başka dinlerin peygamberlerine böyle bir şey yapamayız niye biz muhammet s.a.v nin ümmetleriyiz.

el haya ü minel iman

haya imandan gelir imanı olmayan allah'dan korkmaz utanmaz her rezil hareketi yapar. çıkarı için her türlü ahlaksızlıgı hırsızlıgı yapmaktan biran geri durmaz