Sıfır km Şahin isteyenler(espiri değil)

• Konuyu başlatan nightseason
  • Başlangıç tarihi

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne arabaydı ama.bizim ilk arabamız şahindi.şahinle güzel anılarım vardı.açıkçası özlüyorum onu ama malesef hurdaya gitti.

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bizde de merva dan önce şahin vardı hiç yolda bırakmadı bizi

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence herkesin hayatında bi şahin anısı vardır ve yaşı benim kadar ve benden yukarısı herkes şahine öyle yada böyle binmiştir.bu yuzden bence arkadaslar dalga geçmemek lazım.etiyopyalılara şimdiden hayırlı olsun ne güzel ordada bi zamanlar bizim bindiğimiz gibi herkes arabaya binecek.ve yıllar sonra etiyopyalı gençler nette yazışırken ya bi zamanlar apaçi şahinler vardı babamlar abimler biniyolarmış hurdalara diyecekler.aslında bi bakıma seviniyorum böyle konular açıldığında demekki baya bi gelişmişiz ülke olarak eski teknolojiler bayağı geliyor artık ama herşey imkanlar dahilinde ozamanın imkanları şahinlere yetıyordu şimdide opele,renoya yetiyor,kim bilir belki bundan bi kaç yıl sonra bizim yaşımızda olanlara da bizim şimdi kullandığımız araçlar onlara apaçi gibi gelir nedersiniz.

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buhran abi buna şu yorumu yapardı;
vay anasını yaaav.. ön hoparlöleri koymuşlar... hmm.. ilginç değil mi aslı yievrrruuummm..

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah kolaylık versin. 20 yıl sonra "lan bize bi ton paraya ne arabaları çakmışlar zamanında" derler artık. :)

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şahini bilmemde doğanlar tam yerli mercedes'ti eskiden, bizden tam 4 tane Doğan SLX geçti. Hepsinide acayip severdim.

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben inanıyorumki türkiyede satışa sunulsun kapış kapış gider bu arabalar.bizim yollarımızın kahrını en ekonomik şekilde çekebilecek tek araç bence.