sıfır aldıgım aracımda boya çıktı

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sıfır aldıgım aracımda boya çıktı

hakkınızı arayın savunun bu işin peşini bırakmayın opelde ve diğer markalarda da bu durumlar karşılaşan insanlar çokça mevcut hatta dava açıp kazananlarda var eğer aracınızda gerçekten boya olduğunu ispatlayabiliyorsanız kesinlikle dava açmaktan çekinmeyin emsal davalar mevcut süreç biraz ağır işler ama kesinlikle müspet sonuca ulaşırsınız geçmiş olsun

white tiger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun umarım sorun çözülür yada boya yoktur

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracı aldığım Balkan'daki satış temsilcisi orada değer kaybı ile satılan araçları gösterdi. Bir Cruze vardı çamurluğunda tırnak kadar ufak belli belirsiz yüzeysel bir çizik vardı çok yakından bakınca görünüyordu. Hiç rötüşlemeden değer kaybı ile yani normalin 3-4 bin TL altına satıyorlar üzerinde de fırsat aracı yazıyordu.Bu aracı çok rahat boya onarımla filan satabilirlerdi normal fiyatla ancak bu yolu seçmemelerini çok takdir etmiş aracı almadan içim rahatlamıştı. Sizin olay gerçekten çok moral bozucu ama bence arayabildiğiniz kadar hakkınızı arayın yapabiliyorsanız boyadaki ayıbı gidertmeye çalışın. Boş verin aracınızdan soğumayın. Her an trafikte siz de aracı sürtebilir yada biri gelip vurabilir. Her an olabilecek bir şey için canınızı çok sıkmayın hele hele aracınızdan soğumayın. Biliyorum benim başıma gelmesini istemezdim bir sürü para verip alıyoruz kolay alınmıyor bu araçlar ama Allah başka keder vermesin.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun.umarım sorun çözülür. :(

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kesinlikle geri adım atmayın... Sonuç alamam diye düşünmeyin.
Boyatmadığınızı nereden bilelim derlerse, siz de "Ben de sizi adam zannettim, olmadığınızı nereden bileyim." dersiniz.
Tüm forumlara yazacağınızı, onlardan otomobil alamaya kalkanları uyaracağınızı söyleyin.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ankaradakı bazı bayılerı defalarca duydum aynı sekılde arac sattıklarını...

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük geçmiş olsun bu durumu hiç bir şekilde sineye çekmeyin, çünkü iğrenç bir durum, düşünsenize gözünüz gibi baktığınız bir araç siz onu yağmurdan çamurdan sakınıyorsunuz vs o kadar yıl para biriktirip, emek harcayıp bu araca ulaşıyorsunuz, ve araç kusurlu çıkıyor, Benim tavsiyem aracı boya ölçümü yaptırın ve mutlaka bir belge alın, sadece tampona değil her yerine, daha sonra Opel Türkiye yetkililerini arayın, elinizdeki belgenizi ve mağduriyetinizi içeren detaylı bir dilekçe yazın ve dilekçenin sonuna mağduriyetim giderilmediği takdirde yasal yönden hakkınızı arayacağınızı mutlaka belirtin. Sonuçta bununla ilgili bir çok kanun hükmü var "Satın aldığınız mal AYIPLI MAL" statüsünde baktınız Ne aldığınız yetkili servis nede Opel Türkiye mağduriyetinizi gidermiyor Pat açın davanızı, aynı durumu mahkemeye anlatsınlar bakalım onları kandırabilecekler mi?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, hakkınızı sonuna kadar aramanızı öneriyorum ben de
Gelişmeleri ve detayları örnek teşkil etmesi açısından bekliyoruz

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Bu tür entrikalara başvurma otomotiv sektöründe sıkça karşılaşılan bır durumdur...
Benim de basıma gelmişti ve kanitlayamadigim için cebimden gitti... :(
Ama siz yine de hakkınızı sonuna kadar arayın, taviz vermeyin...
Aracınızı alali ne kadar oldu bilmiyorum ama servisin bu ise olumlu yaklaşması o oranda degisecektir... 045thumbsup

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, çok can sıkıcı bir durum. Geçen gün servise gittiğimde bagaj kapağı vuruk sıfır Cruze gördüm kaporta bölümüne götürülüyordu. Malesef araçlar sevkiyat sırasında ufak hasarlar alabiliyor, bayilerde onarıp müşteriye bu şekilde satıyorlar.