Seyir halinde araç neden stop eder.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
eder opeller... Tech2 de bende de görülmemişti en son baktırdıgımda çıktı.Sanırım pislikden olabilir sensörler tam algılamıyor Tech baglatıyorsun o an sorun görünmüyor.Araba kaç model vectra b kasa 2.000 motorsa benim arıza gibi devir 3500 civari stop ediyorsa sorun hemen hemen aynı olabilir...
hadi geçmiş olsun arkadaşş.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
eder opeller... Tech2 de bende de görülmemişti en son baktırdıgımda çıktı.Sanırım pislikden olabilir sensörler tam algılamıyor Tech baglatıyorsun o an sorun görünmüyor.Araba kaç model vectra b kasa 2.000 motorsa benim arıza gibi devir 3500 civari stop ediyorsa sorun hemen hemen aynı olabilir...
hadi geçmiş olsun

ozgsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet tansu sorun TECH2 de alet arızalımıdır nedir?:) Benim dedigim arızalar çıktı Krank ve Eksentirik sensörü ile ateşleme bobini...Kısaca 400 ytl.sıkışmış kaput arasına...batacagız az kaldı...Bizim ki kaptan misali gemiyi en son terk etmeye çalışıyoz sat kurtul sensör den Egr denn ama olmuyor katlanıyoz bakalım nereye kadar.

Arkadasım aynı sorun 1 hafta once benım basıma geldı bende krank mili sensoru ve eksantrik sensoru degistirdim ama sana bi tavsiye degistirmeden once sensorleri bi Mutlaka TEMİZLET eger bi daha aynı sorunu yaparsa degistir...ve o sensorler o kadar tutmuyo gerci sakaryada piyasa nası bilmiyorum...son olarakta atesleme bobidi dedigin sorun bu 2 sensore baglı sorunlar olabiliryor yani onuda bosu bosuna degistirme...İstanbulda olsaydin seni isinden cok iii anliyan bi opelciye gotururdum yardımcı olurdm ama sakaryadasın malesef :)

Son düzenleme: