sesli kontrol - Uzaktan Kontrol

uzman4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sesli kontrol - Uzaktan Kontrol

Aracı telefon üzerinden vb çalıştırmak güvenli olmadığı için eklemedim. Eklemeyi de düşünmüyorum. Ülkemizde sizin uzaktan çalıştırdığınız arabanın camını kırıp arabayı çalmaya uğraşacak pek çok sivrizeka var.
Bunun haricinde bir fikriniz varsa duymaktan mutluluk duyarım
Burak

uzman4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opellerdeki HLS modülünün çok daha gelişmişi ve uzaktan kontrol edilebileni gibi görebilirsiniz. HLS modülündeki özellikler,sistemin sadece küçük bir parçasını oluşturuyor.

uzman4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selamlar.
Hoşbulduk.
Bu uygulama, aracın servis portundan(diagnostic) yapılıyor ve zaten yaklaşık 10 senedir bu tarz onaylanmış ürünler üretiyoruz. Yani araca veya yazımlara herhangi bir müdahale veya zarar sözkonusu değil.
Arac çalınma teşebbüsünde (örneğin çekici ile yüklenerek çalınırsa) araç hem korna far sinyal vb vb gibi tüm komponentlerini çalıştırır hemde size mesaj atar bu halihazırda sistemde ek ozellik olarak mevcut
Burak

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim için camı, farları, bagajı açıp kapatması o kadar önemli değil. Ancak aracın tüm diagnostic verilerini (motor su ve yağ sıcaklığı, şanzuman yağ sıcaklığı, avans değeri, turbo basıncı-sıcaklığı, sayısal yakıt miktarı, fren balata-hidrolik, motor su-yağ miktarı v.b) okuyabilmeyi, tüm arıza kayıtlarını görebilmeyi, araçtan ne kadar uzak olursam olayım istediğim an aracın o anki durumunu görebilmeyi ve aracın herhangi anormal bir durumda bana ulaşmasını isterdim. Bunları yapabilirseniz potansiyel müşterilerinizden biriyim.

Başarılar dilerim.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

peki bu aracı uzaktan kumanda edebilme özelligi için belirlenen bir mesafe varmı . ben 10. katta otururken  aşagıdaki aracımı kontrol edebilecek miyim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uzman link' Alıntı:
Selamlar.
Hoşbulduk.
Bu uygulama, aracın servis portundan(diagnostic) yapılıyor ve zaten yaklaşık 10 senedir bu tarz onaylanmış ürünler üretiyoruz. Yani araca veya yazımlara herhangi bir müdahale veya zarar sözkonusu değil.
Arac çalınma teşebbüsünde (örneğin çekici ile yüklenerek çalınırsa) araç hem korna far sinyal vb vb gibi tüm komponentlerini çalıştırır hemde size mesaj atar bu halihazırda sistemde ek ozellik olarak mevcut
Burak
Bana ozelden mesaj atarmisiniz fiyat ve uygulama ile ilgili.

emreaarslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

konu yarıda kalmış galiba bence iyi bir uygulama araçtan ınerken sanroofu el ile kapatmak kotu bir duygu camlar ile birlikte kapılar kıtlenınce kapansa süper olurdu şahsen. uygulama nasıl ne şekilde ve hangi ücret karşılığı acaba biraz açıklayıcı olur musunuz burak bey

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emreaarslan link' Alıntı:
konu yarıda kalmış galiba bence iyi bir uygulama araçtan ınerken sanroofu el ile kapatmak kotu bir duygu camlar ile birlikte kapılar kıtlenınce kapansa süper olurdu şahsen. uygulama nasıl ne şekilde ve hangi ücret karşılığı acaba biraz açıklayıcı olur musunuz burak bey

Yanlış hatırlamıyorsam kumandaya basılı tutulunca camlarla birlikte sunroof ta kapanıyordu.

Hatta bir arkadaşımızın buluşmada kar yağarken sunroof açık kalmış deyip, kumandadan sunroofu kapattığını hatırlıyorum.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kapaniyor dogru hatirliyorsun mert.

C

cozgul

Bilgi Girilmemiş

Sayın uzman

Söledikleriniz arasında açıkcası tek ilgimi çeken... Kumandaya bir kere bastığımda bütün camlarımın kapanması !

Diger uygulamalarınız beni çok çekmedi... Tabiki bu sadece benim fikrim emeginize kesinlikle saygı duyuyorum..  sizde zaten bizden fikir almak istemişsiniz neler istersiniz die...

Ben Astrama binince büyüleniyorum eksik hiç bir şey bulamıyorum... :)