serviste bugün..

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: serviste bugün..

bahadirusta link' Alıntı:

konforda fark olmadığına göre yine 32 basmışlardır. zaten servise gittiğinizde basınç kaç olursa olsun onlar size sormadan kontrol edip 32 ye getiriyor basıncı

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

buarada koltuğun oturunca sol tarafından gacır gucur bir ses geliyordu ben pek önemsemiyordum ama servis yalnışlıkla onuda duyup izolasyon yapmış plastikle koltuk arasına bugün farkettim inerken seste kesildi bu arada aracında olan arkadaşların dikkatine diyelim..

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erdem link' Alıntı:
[quote author=bahadirusta link=topic=904.msg17814#msg17814 date=1300623608]
32ydi zaten

konforda fark olmadığına göre yine 32 basmışlardır. zaten servise gittiğinizde basınç kaç olursa olsun onlar size sormadan kontrol edip 32 ye getiriyor basıncı
[/quote]
valla arkadaşlar bahsettim şey araçtan iki kişi inmiş gibi daha atik ve gaza hemen cevap veriyor fark bu sadece aslında nasıl oldu bilmiyorum belki benim 32den inmişti lastikler aylardır bakmıyordum belki 34 36 bastılar onun farkıdır hissettiğim sadece ama çok memnunum şimdi bile çıkıp denemek istiyorum aracımı keşke toplanıp deneyebilseydik eğer sadece nitrojendense tavsiyede ederim açıkçası yaptırmanızı..

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün serviste debrijay yayı ve 3. stop lambası değişimi yapıldı.
Servis sonrası bana bir nüshası verilen belgenin en altında yapılan işlemler yazılıyken, listenin en üstünde yapılan işlemler dışında 'silecek motoru değiştirme- 1garanti' yazıyor.FAkat silecekler hakkında bir işlem yapılmadı.

Bu üstteki liste aracın etkilendiği kampanyalar olabilir mi?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Dün serviste debrijay yayı ve 3. stop lambası değişimi yapıldı.
Servis sonrası bana bir nüshası verilen belgenin en altında yapılan işlemler yazılıyken, listenin en üstünde yapılan işlemler dışında 'silecek motoru değiştirme- 1garanti' yazıyor.FAkat silecekler hakkında bir işlem yapılmadı.

Bu üstteki liste aracın etkilendiği kampanyalar olabilir mi?
debriyaj yayı neden değişti sn. vehicle dynamics
ben aracı çalıştırırken ara sıra tın diye ses geliyo basınca bu sizin probleminizle aynı mı
değişim gerekir mi?

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Biliyorsunuz, debriyaj yayı çoğu araçta ilk başta sorunsuz çalışmasına rağmen, belli bir süre sonra bırakmanın son aşamasında tınlama yapıyordu.
Usta, bu sorunun yay ucundaki halkanın şeklinin değiştirilerek daha ovalimsi bir yapı ile çözüldüğünü belirtti, tabi bunun için mevcut yayın yeni yay ile değiştirilmesi gerekiyor.Tınlamadan şikayetçiyseniz değiştirerek bu sorunu çözebilirsiniz.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vay be süper. başta  sadece  debr,yaj telni yağlıyordu. şimdi değiştirmişler.  bence kesin çözüm bu olur

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sayın Vehicle Dynamics,

Tıpkı dediğiniz gibi bende de önceleri yokken, şu sıralar (6000 km.) debriyaja bastığımda bazen sanki, yapışkan bir yer varmış da oradan ayrılırken zorluk yaşıyormuş gibi bişey hissediyorum.Her zaman değil, tınlama da yok, ama sanki işte dediğim gibi yapışkanlı bir bölgeden kurtulurmuş gibi bişey..Nasıl anlatılır bilmiyorum, idare edin artık 005hihih

Sizce bu, yay değişimi için gerekli bir sebepmidir??

Not: Belki mesajımı görmemiş olabilirsiniz diye tekrar yazma gereği duydum.Navteq sitesinde ilk kez bir harita güncellemesi yanında ülkemizin de ismine rastladım.Haberiniz olsun istedim.Acaba bu durum,harita komutanlığı izninin alındığını  gösteriyor olabilir mi ??

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alahan1963 link' Alıntı:
Sayın Vehicle Dynamics,

Tıpkı dediğiniz gibi bende de önceleri yokken, şu sıralar (6000 km.) debriyaja bastığımda bazen sanki, yapışkan bir yer varmış da oradan ayrılırken zorluk yaşıyormuş gibi bişey hissediyorum.Her zaman değil, tınlama da yok, ama sanki işte dediğim gibi yapışkanlı bir bölgeden kurtulurmuş gibi bişey..Nasıl anlatılır bilmiyorum, idare edin artık 005hihih

Sizce bu, yay değişimi için gerekli bir sebepmidir??

Not: Belki mesajımı görmemiş olabilirsiniz diye tekrar yazma gereği duydum.Navteq sitesinde ilk kez bir harita güncellemesi yanında ülkemizin de ismine rastladım.Haberiniz olsun istedim.Acaba bu durum,harita komutanlığı izninin alındığını  gösteriyor olabilir mi ??

Sizi çok iyi anlıyorum aynı sorun bendede var bende yazmıştım foruma, servise gidip göstermemi tavsiye edilmiştir. Zamanım olmadığı için gidememiştim eğer olurda giderseniz çözümü paylaşırsanız çok sevinirim

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kesinlikle..Donanımhaberdeki imzam şu şekildeydi: "Bildiğini anlatmayan alçaktır."