serviste bugün..

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: serviste bugün..

bahadirusta link' Alıntı:
...
2.emniyet kemeri tokasından ses gelmesi
çözülmüş ses gelmiyor teşekkürler
...
ayrıca lastiklerime nitro (azot) bastırdım kampanya varmış 30tlye kullanımda baya fark hissettim araç daha atak geldi şimdi sanırım basıncından lastik tıpalarıda yeşil oldu gözüm alışamadı onada

umarım bidaha sorun çıkarmaz şimdilik geçmiş olsun

emniyet kemerinden gelen ses ayar yerinden(direk tarafı) mi geliyordu yoksa tokanın takıldığı kol dayamanın yanındaki yuvadan mı geliyordu? nasıl kesmişler sesi?

nitroyla ilgili olarak kullandıkça yorumlarınızı bekliyoruz. kampanya sadece gittiğiniz yere mi ait yoksa şu an tüm servislerde bu kampanya var mı? çok soru sordum ama son olarak stepneye de gaz bastılar mı yoksa ona dokunmadılar mı?

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim ses girdiği yuvadan geliyordu kol dayamanın ordan koltukla onun arasına sanırım izolasyon yapmışlar ses yok şimdi nitro kampanyasıda başka serviste varmı bilmiyorum stepneye basmadılar açıkçası aklımada hiç gelmedi ama bir sorun olursa lastiklerde gelin burda hallederiz sözünü aldım servisten..

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadirusta link' Alıntı:
benim ses girdiği yuvadan geliyordu kol dayamanın ordan koltukla onun arasına sanırım izolasyon yapmışlar ses yok şimdi nitro kampanyasıda başka serviste varmı bilmiyorum stepneye basmadılar açıkçası aklımada hiç gelmedi ama bir sorun olursa lastiklerde gelin burda hallederiz sözünü aldım servisten..

benimde aynı yerden ses geliyor. gittiğiniz servis hangisiydi?
yolda stepneyi takmak filan gerekirse stepne zaten daha küçük ebatlara sahip, diğer lastiklere nitro basıldığından stepne diğerlerine göre daha da ağır oldu şimdi. bu lastikle kısa süre gidilecek olsa bile hem küçük hem ağır olması sorun yaratır mı acaba

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben ist. ataköye gidiyorum ama söylemeyede çekiniyorum açıkçası hiç memnun değilim diğer servislerinde çözüm bulacağını düşünüyorum önemli bir problem değil çünkü ordan gelen ses
dediklerine göre nitrolu lastik patlamıyormuş nasıl oluyor bilmiyorum ama yarılmadığı sürece inmiyormuş dedikleri bu stepnenin sorun yaratacığını sanmıyorum bir problem olsa bile en yakın yere kadar idare etsin yeter oda birkaç km olur en fazla diye düşünüyorum..

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende o ses için servise uğruycam. eğer normal filan derlerse o servisle telefonla görüştürcem o nedenle istedim. sorunu çözen ustayı biliyorsanız pm atarsanız sevinirim.
inşallah öyle bir durumla hiçbirimiz karşılaşmaz ve stepneye filan gerek kalmaz :) ama stepneye de bastırsanız iyi olurdu, araba biraz hafiflerdi ;) nitro bastırdıktan sonra bakalım yakıt sarfiyatınız nekadar düşecek

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

birkaç probleminiz çözülmüş görülüyor
ancak rot balans problemine servislerin yanaşmamaları sanırım normal
malum yollar bozuk vs ancak tıkırtı ve lokurtu seslerini kesinlikle es geçmemeleri lazım

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nitro olayı bütün servislerde sanırım opel gerçek tede var 30tl ye basıyorlar.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tek lastiğe ne kadara şişiriyorlar, diyelim ki bir ay sonra sağ arka lastik indi hafif
bundan da ücret alıyorlar mı?

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben onu özellikle sordum bunu bastırıcamda sonra indi kalktı ne yapıcam diye inerse teki yada sorun oldu gelin ücretsiz hallederiz dedi servis artık ne kadar sözlerine güveniyorsanız.. :D