sert kullanıyorum ?

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben arabayı yeni aldım.bilgi almak istiyom sizden.1997 model astra 1.6 GLS 16V NB...bu modelin full arabası....12.500 aldım çokmu verdim dersiniz....birde zonguldak pahalı biraz..

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben arabayı yeni aldım.bilgi almak istiyom sizden.1997 model astra 1.6 GLS 16V NB...bu modelin full arabası....12.500 aldım çokmu verdim dersiniz....birde zonguldak pahalı biraz..
Kuş serilerinin 9/10/11 bin tlye satıldığı bir ülkede full bir opelle 12,500 fazla değil ama piyasasının az üstüne almışsınız gibi arac temizse diriyse km de fazla değilse iyi diyebilirim normal piyasası 12 ile 10,500 arası değişiyor zaten

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
km 150.000.....bagaj ve benzin depo kapağı falan otomatiğe bağlı...elektrikli ön camlar kapıları kilitleyince kendiliğinden kapanıyor...dediğim gibi Zonguldak pahalı her konuda...

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde sormak istediğim bişey var. tüp takıldıktan sonra, motor arız lambası yanmaya başladı.özel servise gittiğimde, tüp takıdığı için arıza veriyor diyor..başka bir arkadaşımda var, ondada aynısını yapıyormuş....bende kötü bişey düşünmek istemiyom ama, yetkili servise de gidip sormak istiyom.....inş.ustaların dediği gibidir, bir sorun yoktur.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde sormak istediğim bişey var. tüp takıldıktan sonra, motor arız lambası yanmaya başladı.özel servise gittiğimde, tüp takıdığı için arıza veriyor diyor..başka bir arkadaşımda var, ondada aynısını yapıyormuş....bende kötü bişey düşünmek istemiyom ama, yetkili servise de gidip sormak istiyom.....inş.ustaların dediği gibidir, bir sorun yoktur.

tupe karsıyız opel tup sevmez segmanlara zarra veriri belırlı bır km den sonra

m_cevik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazdıklarınızı okurken zor yutkundum :D
Ben 3000 deviri hiç geçmemiş biri olarak ,genel de de 2500 ü görmeden vites değiştirirken,5000-6000 lerde gezen kullanıcalara hayret ediyorum ama tabi araç da hayat da sizin,tarz meselesi zannedersem.

öndereis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben genellikle 4000-5000 arası kullanıyorum şehir içinde kasa ağır olunca öyle kullanmak zorunda kalıyosun

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben devri alem yapıyorum :D ama kesici nedir bende öyle bişiyi kesmiyor devam ediyor red line dibine kadar hatta bazen geçebiliyorda dalgınlıktan :)