Seçim konuşalım birazda

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kılıçdaroğlu da Bahçeli de acilen istifa etmelidir ki adam gibi hitap özelliği olan insanlar başa geçnelidir.
modern ülkelerde temel koalisyonlar merkez sağ ve merkez sol oluyor. Birbirlerinin aşırı uçlarını bu şekilde törpülüyorlar.

SORU

AKP CHP koalisonunda sizce bakanlıklar nasıl dağılmalı

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
salaklık bakidir cehalet gecici ama hem salak hem cahil olunca bazı liderler
allahım sen bizi koru diyorum bunların topunun şerinden hani tbmm herkese oradayken
bir deprem olsada hepsinden topuyla beraber kurtulsak belki dini kullananlar ile ona yalakalık edenler allahın varlıgını hisseder ve titrerler

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bugün yaşanan siyasi gelişmeler sonucunda şu sonuç çıktı benim kafam da. Bahçeli Meral hanımı pasifize etmek adına elinden geleni sonuna kadar yapmaya devam ediyor. Ama bu durum MHP tanını gerçekten rahatsız etmiyor mu? İşte bende onu düşünüyorum. MHP artık bir asena izin de olma zamanı geldi ve geçiyor bile. Şahsi fikrim tabi ama MHP lideri Meral hanım olması durumunda seçimler de MHP en az %20 oy potansiyelini rahat ama rahat yakalar. Ama bu kafa ile devam eder ise MHP erken seçim olması durumunda sanırım baraj altında kalacak ve iş işten geçmiş olacak. Buda gün kadar açık.