sava lastik

adepiron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sava lastik almıştım yolda zorunlu olarak forumda arkadaşlar iyi değil demişti doğruymuş güneşte lastiğin yanakları soldu başka lastiklere arabalara baktım öyle değildi .... yani sava lastik almayın selamlar hayırlı cumalar

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sözüm meclisten dışarı diyerek kendi adıma bu konu hakkında kısaca şunu diyebilirim; Canımı emanet ettiğim, kontrolu kaybedildiği zaman (teker, fren patlaması, rot çıkması gibi) bir silaha dönüşebilecek kadar tehlikeli olabilen bir makinanın hayati parçalarında/bakımında ucuza (kalitesiz anlamda) kaçamam.

adepiron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş abi evet onun için yazdım ben aldım başkası almasın diye.... adam demişti yanlış hatırlamıyorsam 2 yıl garantili diye bir şey yapabilirmiyim acaba.... opel malatya servisinin ayrıca lastik bayisi vardı oradan aldım sahipleri aynı kişiler

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha durun o lastik kadar dandik bir lastik yoktur sanırım. 2.senesinde lastik su gördünmü sabun gibi kayıyor. viraj kabiliyeti 2. sene bile sürmedi. kaya kaya viraj dönüyorduk...

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aldım sava gecen sene 225 40 18 yaklasık 15000 km yaptım ve masallah iyiler... alman üretimi yazıyor üzerinde. çok iyi bir lastik olmadığını biliyorum fakat çokta kötü değil diye biliyorum...

junioryay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.realkrom.com
Lastiğin kalitesi içeriğindeki kauçukla orantılı. Sava lastiklerde kauçuk içerisine hatırı sayılır oranda naylon karıştırılmış.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sava lastik almıştım yolda zorunlu olarak forumda arkadaşlar iyi değil demişti doğruymuş güneşte lastiğin yanakları soldu başka lastiklere arabalara baktım öyle değildi .... yani sava lastik almayın selamlar hayırlı cumalar

Benim aracın altındaki Michelin ler bile soldu :)

Şaka bir yana Sava çok kaliteli bir lastik değil. Vasat işte. Ama güneşte solma dersen , Michelin de soluyor , Pirelli de.
Sava nın asıl sıkıntısı yol tutuş yok lastikte.

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Goodyearı beğeniyorum.Bende efficientgrip var 12 bin km dir kullanıyorum herhangi bir deformasyon yok. Sava goodyearın bir alt markası. Bir arkadaşım astra g sinde kullanıyor gayet memnun.

Son düzenleme:

mismis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aman Ha aman. Hangi markanın alt markası olursa olsun sakın ha almayın. Ben aldım kullandım. Bana da şöyle iyi şöyle makanın üretimi, şum malı bu malı diye met etiler.2 senede lastiğin yamulmadığı şişmediği balon vermediği yeri kalmadı. Kesinlikle tavsiye etmem.