sararmış far camlarının temizlenmesi

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 'presli ,skülmüyo ,olmaz ,sökmeye kalkışmayın' diyenlerin hepsi hikaye.ben bugun itibariyle söküp icini temizledim ve üstüne üstlük icindeki reflektörünü njoy larinki gibi mat siyaha boyadim.simdide takicam ve resimlerini cekip burda yayinlicam.elinden gelen herkes yapabilir sadece sabir ve dikkat gerekli.öyle isi tabancasina filanda gerek yok.sadece ince ve yassi 30 cm lik celik cetvel gibi bir alete ihtiyaciniz var.sonrasi zaten corap sokugu gibi geliyo.
stopları mı açtın? eğer öyleyse ben fotoğrafları merala bekliyorum. çünkü bende içindeki kırmızı reflektörü siyaha boyamak istiyorum. birde kullandığın mat siyah boya nedir? markası? şimdiden teşekkürler.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aracı aldığımda araç bir kez sele girmiş sanırım (tahminim öle) iki farda da sararmıştı. içinde de iz vardı böle. komple farları söktük. camı ayırmadan içine pamuk basıp detarjanlı suyla güzelce sildik.sıfır gibi oldu. camı ayırmak istemeyen arkadaşlar dediğim gibi yapabilir... tertemiz oluyo. çıkmayacak bi leke değil yani...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ben kaza yaptıktan sonra sipariş verilen far klipsli. arada conta var markası valeo. yani orjinal...
Şanslısın valla Mustafa. B kasanın far camları presli olunca orjinalliği bozulmasın diye açmaya uğraşmıyorum. Bende sararma keya kararma yok, aynaları temiz, ama camlar sanki biraz puslu gibi. Biraz daha kirlenirse kadınların kullandığı örgü şişlerinin yardımı ile far camlarını sökmeden temizlemeyi düşünüyorum.

onorom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakalım ben yarın Corsa C'den sökeceğim. Resimler foruma eklerim... Konuyu da acayip hortlatırım. Hemde 5 sene sonra :D

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç sökmeye filan gerek yok hatta ben oturdugum sıtede kendımden zıyade bır cok marka araca sahip komşuların farını temızlıyorum sararma her zaman dıştandır guneş soguk yagmur kar vs sebebiyle once su zımparası ıle zımparalıyorum en ıncesıyle olcusu 800 sanırım zımpara yoksa yanımda dırek pasta sürüyorum ve oval şekilde pasta yapıyorum sonra uzerıne cila hadi geçmiş olsun vw bora audi a4 de cok olur

murat özkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar,Astra h larda far camı nasıl açılır bilen varmı acaba? Klipslimi yoksa silikonlumu bilen varsa sevinirim.

tuncaybayram

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
far sararması

Hiç gerek yok arkadaşlar
1000 numara zımparayı suyla ıslatıp bastıra bastıra sürün farlara sonra durulayıp bildiğimiz oto pastasını sürün güzelce pırıl pırıl olucak bide pasta sürerseniz cillop olacaktır ben yaptım oldu. sökmeye, pahalı kimyasallara hiç gerek yok.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diş macunuda iş görür ;)