sararmış far camlarının temizlenmesi

kemalcardak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler kolay gelsin
Şaşmaz sanayide ustanın bir tanesi farlarımı 80 ytl temizleyecegini söyledi, ama bunun için ön tambonu söktürmem gerektiği bunu içinde ayrıca 30 ytl işçilik vermem gerektiği bildirdi.Ben cesaret edip yaptırmadı daha önce bu işlemi Ankara'da yaptıran arkadaşlar varmı acaba yaptırdılarsa memun kaldılar mı? Memnun kaldılarsa yaptıra bilecegim yerleri adresini verirlerse sevirim.

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar forumlarda bunun ile ilgili bilgiler var.
Zımpara
600
800
1200
2000
3000
ve Meguiars plastx denilen bir madde ile temizlenebiliyormuş.Ben şu anda tedarik etmeye çalışıyorum.Yapınca ayrıntılı resimlerinide ekleyecegim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Farları sararan veya kararan herkes Mustafa'nın yolunu gözleyecek gibi.

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi
farları zımparalayıp,cilalayıp sıfır hale getirmek diye internette aratırsanız sonuçlara ulaşırsınız.Ama ben siteye kendi yaptıgımı koymak istiyorum.

m3karaca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mahmutkaraca.com
iyi günler kolay gelsin
Şaşmaz sanayide ustanın bir tanesi farlarımı 80 ytl temizleyecegini söyledi, ama bunun için ön tambonu söktürmem gerektiği bunu içinde ayrıca 30 ytl işçilik vermem gerektiği bildirdi.Ben cesaret edip yaptırmadı daha önce bu işlemi Ankara'da yaptıran arkadaşlar varmı acaba yaptırdılarsa memun kaldılar mı? Memnun kaldılarsa yaptıra bilecegim yerleri adresini verirlerse sevirim.

80ytl temizletmek cok pahalı gibi geldi
yıldız sanayi sitesinde pert aracların parcalarını satıyorlar fiyatlarını net bilmiyorum ancak oraya bir sor istersen en azından telefon et birazda pazarlıkla daha ucuza gelebilir

orijinal farınıda temizleyebilirsen satabilirsin belki

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kadar para vereceğinize yenisini taktırın daha iyi. Ne kadar yaparsanız yapın ilerde yine aynısını olacaktır.

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
selamlar .Rou mecbursun G kasada farları değişiceksiniz çunku presli. vec a vec b astra f corsa a bu tarz klipsli farlarda far camını tutan klipsleri çıkarıyosunuz elinize camla fitil geliyo . Prilli kopukle sungerleyip durulayın takın bomba olacak. Fitili sakın silikonlamayın ısıyla atacaktır aynı zamanda fitili bozar olmadı fitili deyişin. Saygılar. Biz 13 yaşındaki GT de yaptık 2 sene oldu asla kararma yok .
pekı klıpse su gırmıormu nasıl sıkısıyor gerı slıkon yokmu aralarda?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim Vectra B de klips yok. Yapıştırma. A kasanınki klipsli. Farlarda kullanılan contaların orjinalleri çok kaliteli olduğundan su, toz vız geliyor.

ASLANYUREK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 'presli ,skülmüyo ,olmaz ,sökmeye kalkışmayın' diyenlerin hepsi hikaye.ben bugun itibariyle söküp icini temizledim ve üstüne üstlük icindeki reflektörünü njoy larinki gibi mat siyaha boyadim.simdide takicam ve resimlerini cekip burda yayinlicam.elinden gelen herkes yapabilir sadece sabir ve dikkat gerekli.öyle isi tabancasina filanda gerek yok.sadece ince ve yassi 30 cm lik celik cetvel gibi bir alete ihtiyaciniz var.sonrasi zaten corap sokugu gibi geliyo.