sanırım radara girdim

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, savaş beyin yazısını okuyunca aklıam geldi belki yersiz gelebilir ama affınıza sığınarak anlatmak istedim :)

Bir ramazan günü iftara 10-15 dakika kalmış kırıkkala ankara arası şehirlker arası yolda 180 le giderken (yol boştu restorana yetişeyim yemeklerin sonlarına kalmayayım hesabı) karşıdan gelen radar aracını gördüm asıldım frenlere.Radar cı fren yaptığımı farketti, saırım görevi bitmiş olacak ki eliyle devam et şeklinde işaret yaparak bana radar kapalı bas basabildiğin kadar gibisinden bi işaret yaptı :D Hayatımda ilk defa böyle bir şey yşadım bir daha da yaşamadım.Hep değişik ve şehirler arası yolda yaşadığım en ilginç anı olarak kalmıştır :) Düşüsenize hayatınız boyunca kaç tane radar polisi size yavaşlama devam et radar kapalışeklinde o hareketi yapmıştır :)

benimde başıma buna benzer bir olay geldi ankaradan antalyaya gelirken afyon sandıklıda kontrol noktasına girdim evrakları kontrol etti polis memuru ve yavaş gitmemi ilerde radar olduğunu söyledi sağolsun :)

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8 senedir ehliyetim var hayatımın ilk cezasını mayıs ayında mersin otobanında yedim radar aracını gördüm frene bastım ama kurtaramadık otobanda sınır 132 miş 136 la radara düştük 155 tl yazdı 115 ödedim sanırım erken ödeyince sizde biraz bekleyin internetten öğrenebilirsiniz.

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de adapazarı mevkiinde otobanda radara girdim sanırım, virajı döndüm cepte duruyordu. sanırım hızım 140 civarıydı ama tam emin değilim. 2 temmuzdu ama hala gib.gov.tr de borç görünmüyor ve polis arkadaşlara sorgulattım ceza gözükmüyor. acaba hala arkadan gelme ihtimali var mıdır?

inşallah yaptığın fren işe yaramıştır ve radara girmemişsindir ama tutanak düzenlendiyse er geç karşına çıkabilir(gib.gov.tr ve polis bilgi ekranında gözükmemesi garanti değildir, çünkü tutanak sisteme girilmemiş olabilir)

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
3 hafta oldu hala ses yok cezadan yırttık galiba :D

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen sene Bmw m3 ile gece 3 gibi ankara istanbul yolundaki radardan ( Sabit radar 70 km Yazanlardan) 240 la geçtik ceza falan gelmedi , bende burdan ceza gelmiyo diye benim corsayla 105 km gibi bi rakamla geçtim sabah saatleri 155 tl resımlı ceza geldi .:D:D