Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pamukova akhisar surucu kursu aktif olarbk calismiyorum zaten bayanlara egitim yılbar adadaki orman isletmesinin karsısında evet gelip gidiyorum aracimla yarım saatlik yol zor olmuyor aslında sevıyorum isimi zaten cok yakın arkadasm beni idare ediyor :) benı anladıgına sevindm egitim heleki bayanlara yeter artık dedırttı :)

Valla bravo..Marifet bol.. :D .Aracınla yarım saat dediğin Türkiye'nin en tehlikeli yollarından biri. :eek: .Belki eğitmensin ama çok dikkat isteyen bir yol....Yılbar'ın sahipleri sanırım bizim mahallede oturuyorlar hızırtepe'de..Bir defa gitmiş devirdaimi değiştirmiştim...Fena değil,yani bi şikayetim olmadı...Bayanlardan şikayet etme demiyeceğim.. :D .Ama birde 60 yaşından sonra araba kullanma sevdasına kapılanlar var..Birde böyle düşün... :D

Son düzenleme:

vuslat aygün

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Inan haklısın anılarm o kdar cokki anlatırm ama ınan bır seyi gunler sursede tam ogretmedn dıgerine gecme benim ogrencm sinyali silgeci yada on konsolda ne varsa ıste enson ogrenir en cok kalkıs uzerinde zaman harcarm ama sabır ve sakinlık yanındakıne ıyı gelıyr

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah bir dahaki buluşmamızda gelirsen eğer anlatırsın.. :D Bende babama ilk olarak durup kalkmasını ögretiyorum..Ama o kalkarken stop ettirmesi ve ya kalkarken fazla gazdan patinaj yaptırması varya sanki ciğerimden bir parça kopuyor... anlatamam yanii,o derece...Şunu anladım benden eğitmen olmazmış,galiba pek sabırlı değilim...Çünkü nasıl hala anlamazsın tribine giriyorum... :D Ben 3.5 senedir organize sanayide B plas diye bir fabrikada çalışıyorum.. Yılbarda ne iş yapıyorsun?

Son düzenleme:

vuslat aygün

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın bizde çift pedal olduğu halde istop etmesin diye müdahale etmiyorum yoksa öğrenemiyor tavsiyem gazsız kalkış yapmasını öğret debriyajla sadece sol ayak alışınca daha sonra gaz miktarını devir saatine 20 ye sabitliyecek şekilde basıp bırakmasını alıştır ayakları henüz bağımsız hareket etmez onun yani iki ayak birden aynı anda çalıştırtma. tek tek ayakları alıştır. aracın daha az yorulur... yılbarda aracımı tamir ettiğim bile oluyor.. :) getir bakımını kendim yaparım :) araçların sigorta işlermleri ne koştururum daha çok yani biraz dış işleri.. benim yılbarla tanışmam kaza yaptığımda olmuştu öncesinde bir iki bakıma götürmüştüm tavsiye üzerine o arada kaza geçirdim ve hemen yardım istedim sağolsunlar çekicilerini gönderdiler hemen aracım 1,5 hafta gibi kaldı git gel derken çok ilgilerini gördüm ve samimiyet dahada ilerledi kendim zaten muhasebeciliğim olduğundan biraz,böyle bir konu oldu işlerini yaparım başka bir işe koşarım.:))... zaten haftanın bir kaç günüde kurstta eğitimde oluyorum yani ben çok fazla koşturuyorum akşamda üni. öğrencilerinin kaldığı kız öğrenci yurdunda kalıyorum orasıylada ilgileniyorum geliri gideri ile. :):) :) inş. her zaman görüşmek üzere.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün Çağrı ile buluşup benim makinaya alarm taktırdık...Çarşamba pazarının başındaki yere gittik...İlk izlenim olarak beğendik,bizim gruptan bahsettik yardım edebileceklerini söylediler....Oto aksesuar,ses sistemleri,Alarm ve park sensör montajları yapılıyorlar...Yakında Çağrı için kılıf almayı düşünüyoruz...Ayrıca indirimli ürünleri var...

Mesela :

Jbl C51204 30 cm 1000w subwofer
Jbl GT06507C 16 cm 210w component
Xetec Vector v200.4 amplifikator
Jbl MDF acustic kabin FİYAT.....499 tl

Anlamam ama sesi iyi çıkıyordu....Çağrı şahit :D :D

abi hayirli olsun kiskandim valla : ) keske ben de olaydimda beraber gezeydik aksesuarcilari nasil bi alarm taktirdin?yukarda yazdigin tesisat fiyatida fazla bence 60 ytl fazlasi var gibi :)

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın bizde çift pedal olduğu halde istop etmesin diye müdahale etmiyorum yoksa öğrenemiyor tavsiyem gazsız kalkış yapmasını öğret debriyajla sadece sol ayak alışınca daha sonra gaz miktarını devir saatine 20 ye sabitliyecek şekilde basıp bırakmasını alıştır ayakları henüz bağımsız hareket etmez onun yani iki ayak birden aynı anda çalıştırtma. tek tek ayakları alıştır. aracın daha az yorulur... yılbarda aracımı tamir ettiğim bile oluyor.. :) getir bakımını kendim yaparım :) araçların sigorta işlermleri ne koştururum daha çok yani biraz dış işleri.. benim yılbarla tanışmam kaza yaptığımda olmuştu öncesinde bir iki bakıma götürmüştüm tavsiye üzerine o arada kaza geçirdim ve hemen yardım istedim sağolsunlar çekicilerini gönderdiler hemen aracım 1,5 hafta gibi kaldı git gel derken çok ilgilerini gördüm ve samimiyet dahada ilerledi kendim zaten muhasebeciliğim olduğundan biraz,böyle bir konu oldu işlerini yaparım başka bir işe koşarım.:))... zaten haftanın bir kaç günüde kurstta eğitimde oluyorum yani ben çok fazla koşturuyorum akşamda üni. öğrencilerinin kaldığı kız öğrenci yurdunda kalıyorum orasıylada ilgileniyorum geliri gideri ile. :):) :) inş. her zaman görüşmek üzere.

Aslında babam 97 yılında ilkkez direksiyon başlına geçmiş ve sadece direksiyon sınavına ikikere girerek ehliyetini almaya hak kazanmıştı...Aradan geçen 12 yıl içerisinde hiç bir şekilde araç kullanmadı ve bilgileri köreldi...Şimdi tekrar eğitim vermeye,arabaya alıştırmaya çalışıyorum...Yinede çok heyecan yaptığından sanki sıfırdan eğitiliyormuş izlenimi veriyor...Geçtiğimiz pazar günü sadec dur kalk yaptırdım bu yüzden...Pedallara alışsın diye...Bakalım arabayı dağıtmadan ögrenebilecekmi..Arka sayfalarda mail adreslerimiz ve telefon numaralarımız var buluşma olucağı zaman burada yazıyoruz...Sonrada genellikle telefonla haberleşiyoruz..Buluşma olduğunda gelmek istersen bunlardan faydalanabilirsin...Görüşmek üzere...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi hayirli olsun kiskandim valla : ) keske ben de olaydimda beraber gezeydik aksesuarcilari nasil bi alarm taktirdin?yukarda yazdigin tesisat fiyatida fazla bence 60 ytl fazlasi var gibi :)

Eyvallah Alim.. :D Cyclone taktırdım..Sağolsun Çağrı'da beni yalnız bırakmadı...Geldiğinde gezicez merak etme..Yalnız bu atla gel anlamına gelmiyor biliyorsun :D :D Tesisat işinden anlamam biliyorsun ama sesi iyi gibi geldi bana.. 60 tl farkı nerden buldun...İnternettenmi baktın? Bu arada başka subwofer'lar da vardı kırmızı falan... :D

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..ali görmen lazım..inledi mekan....vuslat hocam görmüşdür beni muhtemelen...son 2 ayda baya bi uğradım oraya..bidahaki buluşmaya bekleris...