Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre ters zamana denk geldi yoksa ağırlamak isterdik seni...Ben bile hala fuarı gezemedim :)

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Emre ters zamana denk geldi yoksa ağırlamak isterdik seni...Ben bile hala fuarı gezemedim :)

Önemli değil Mutlu abi yine gelicem. O zaman daha önceden haber vermeye çalışırım. Merkezdeyim zaten her türlü görüşülür sıkıntı olucağını sanmıyorum.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önemli değil Mutlu abi yine gelicem. O zaman daha önceden haber vermeye çalışırım. Merkezdeyim zaten her türlü görüşülür sıkıntı olucağını sanmıyorum.

Tamam o zaman Emre İnşallah bir daha ki gelişinde aksilik olmazsa görüşürüz.. :)

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALOOOO millet nerdesiniz ne facede ne msn desiniz bi ses verin görüşelim yahu..... özledim hepinizi.... bu arada angel far olayına girmiş bulunmaktayım farlar ufaktan çizik nası temizlicez yardım da istiyorum siz değerli abilerimden....

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALOOOO millet nerdesiniz ne facede ne msn desiniz bi ses verin görüşelim yahu..... özledim hepinizi.... bu arada angel far olayına girmiş bulunmaktayım farlar ufaktan çizik nası temizlicez yardım da istiyorum siz değerli abilerimden....
1000 lik su zımparası ile güzelce zımparala , ancak öncesinden Tek yokuşunda Sofuoğlu motosikletin yanında tuningci var, oradan plastik far parlatıcısı al, onu sür öyle zımparala, çizik falan kalmaz.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam abi kurban bayramı tatilinde bakıcam oraya... normal pasta cila olmaz değil mi?

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ali baban Erdem'in ordaki Balkan Otodan amortisör aldımı bu yakında..??