Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

ungovernable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selam arkadaşlar.Bende burdayım artık.Serdivanda oturuyorum.Arabayı alalı 2 ay oldu.Öğrenecek çok şeyim var sizlerden.Olurda bir tanışma görüşme organizasyonu yaparsanız burdan takip ediyor olucam.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selam arkadaşlar.Bende burdayım artık.Serdivanda oturuyorum.Arabayı alalı 2 ay oldu.Öğrenecek çok şeyim var sizlerden.Olurda bir tanışma görüşme organizasyonu yaparsanız burdan takip ediyor olucam.

Gencer öncelikle hayırlı olsun araban...Aramızada hoşgeldin... :) En yakın zamanda bir tanışma buluşması ayarlamaya çalışıcaz inşallah...Dediğin gibi buradan öğrenebilirsin buluşmaları.. :) Elimizden geldiğincede yardımcı olmaya çalışırız..

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aramıza hoşgeldin bende Ali.vectra ile ilgili elimden geldiği kadar bende yardımcı olurum.forumda aktif olman dileğiyle....

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu akşam görüşüyoruzzz...Yeni arkadaşlarla tanışmak adına...Saat 18:00-18:30 arası Orman Parkta....Herkersi bekliyoruzzz...Telefonlarımız arka sayfalarda mevcutt..İsteyen bu numaralardan ulaşabilir....