Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

yalcin54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamun aleykum opelteam sakarya uyelerı bende sakarya bahcelıevlerde otuyorum.Sayfayı ınceledım Bazı arkadasları tanıyorum.dıger arkadaslarlada tanısmak dılegıyle astra g kasa aracım var.Bulusmalar vs olursa gelmeye calısırım.İyi gunler.

Son düzenleme:

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldin yalçın..... sayfayı takip et,buluşmlaları burdan organize ediyoruz..

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamun aleykum opelteam sakarya uyelerı bende sakarya bahcelıevlerde otuyorum.Sayfayı ınceledım Bazı arkadasları tanıyorum.dıger arkadaslarlada tanısmak dılegıyle astra g kasa aracım var.Bulusmalar vs olursa gelmeye calısırım.İyi gunler.

hoşgeldin .ben de Ali umarım buluşmalarımıza katılırsın bizim grubumuza bayagı kişi girdi ama demirbaş listesi 6- 7 kişiyi geçemiyor:) görüşmek dileğiyle...

hakan5408

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm herkese bende sakaryadayim hizirtepede oturuyorum.forumu bayadan beri takip ediyorum.beyaz vectra b aracim var.artvinliyim.herkese iyi forumlar.iyi günler...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yalçın hoşgeldin aramıza...Çağrı'nın da söylediği gibi buluşmalar için genelde buradan haberleşiyoruz...Önceki sayfalarda tel numaralarımız ve mail adreslerimizde mevcut dilediğinde bize burdan da ulaşabilirsin....

Slm herkese bende sakaryadayim hizirtepede oturuyorum.forumu bayadan beri takip ediyorum.beyaz vectra b aracim var.artvinliyim.herkese iyi forumlar.iyi günler...

Hakan kardeşim sende hoşgeldin..Bende Hızırtepe'de oturuyorum..Yurt caddesinde Temel tavukçunun önünde duran borda astra benim..Sen neresinde oturuyorsun hızırtepe'nin?

hakan5408

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben seni tanıyorum fatih abinin yanına geldigimde bazen seni görüyorum fatih kuru cihan abi var kitapcı çarşıda ordan tanıyorum ben fındıklı caminin bir üst sokağında oturuyorum mutlu abi

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben seni tanıyorum fatih abinin yanına geldigimde bazen seni görüyorum fatih kuru cihan abi var kitapcı çarşıda ordan tanıyorum ben fındıklı caminin bir üst sokağında oturuyorum mutlu abi

hemşerim :) hoşgeldin biz tanışıyoruz sanırım cuma pazarının ordamı oturuyosun?benimde lacivert vectra var.

hakan5408

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet abi tanışıyoruz hatta bi ara arabaları akpette beraber yıkatmıştık cuma pazarının orda oturuyorum...:D

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam Hakan hatırladım seni biz toplanıp takılıyoruz burayı takip et buluşmalara katılabilirsin ama arabasız:) tek vectrası olan benim adet bozulmasın..:)