Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bana bakın ne oldu bize anlamak mümkün değil. hadi Mutlu amcamızı anladık nişan düğün ıvır zıvır artık onun bizle takılması zor:))))) ama şöyle bir silkelenip kendimize gelelim pazar akşamı orman parka ne dersiniz!!! çay içmeyeli bayağı oldu.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bana bakın ne oldu bize anlamak mümkün değil. hadi Mutlu amcamızı anladık nişan düğün ıvır zıvır artık onun bizle takılması zor:))))) ama şöyle bir silkelenip kendimize gelelim pazar akşamı orman parka ne dersiniz!!! çay içmeyeli bayağı oldu.

Duydunuz sataşma var..Sen benim işleri bırakta azcık kafanı cıkar fabrikadan..Gel çay içelim dedinde gelmedikmi..Amcaymış sen kendine bak :)
Bu pazar akşamı görüşürüz inşallah.. Ayarla bişeyler bakalım.. :)

Arkadaşlar hoşgeldiniz aramıza.. :)

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eee...ses soluk yok...mutlu abide kaybedenler kulübüne üye oldu zaten..ne ara buluşsak diyoruz..;?

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ali geldi gidiyor biraz geç kaldık.. Ben bu hafta istesenizde buluşmaya katılamazdım zaten çünkü 16:00 24:00 calışıyordum..Ama haftaya hafta içi bir gün ayarlanabilir..yalnız Ali aramızda olmayacak malesef..

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayin saygideger arkadaslar ve abilerim vectramizi satmis bulunmaktayiz :( 2004 model temiz vectra ariyoruz bildiginiz temiz bisey olursa haberdar ederseniz sevinirim....