Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saygideger opelimnet sakarya grubu ailesi uzun zamandir bulusma yapamadik ben su saat itibari ile Tr sinirlari icerisindeyim 2 hafta buralarda olacagim. musait oldugunuzda bi toplanalim cay kahve icelim goruselim herkese saygilar...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar evet uzun zaman oldu görüşmeyeli..Dünyanın seyrine kaptırdık kendimizi...Boşladık mekanı.. Yeni arkadaşlarda aramıza katılmışlar katılanların hepsine hoşgeldiniz aramıza diyorum...İnşallah en yakın zamanda görüşmek için bir organizasyon yapmak istiyorum...Gelmek isteyen arkadaşlar olursa bu sayfayı takip etsin..Gelmeleri durumunda da bize 50. sayfadaki numaralardan ulaşabilirler..Teşekkürler..

Ali hoşgeldin kardeşim... :)

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi nerdesin sen gorusemioz :D hayirli haberlerini berberimden aliyorum goruselim abi ben haftaya yokum buralarda...bizim kapinin onunden gecerken bi korna calarsin :D

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldin Kerim...

Ali ilk fırsatta dönecem sana inşallah..haftaya nereye gidiyorsun,dönüyormusun yoksa?

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi 14 subatta derslerim baslio ameliyat isim var bu cuma en erken iyilestigim zaman gidicem 20 subata kalmadan gidicem...