sakaryada kapı içi led yaptıran var mı? yardım....

gokan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapı içi led yaptırmayı düşünüyorum bu konuda bana yol gösterebilecek biri var mı ?

gokan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sakaryada kapı içi led yaptıran var mı? yardım....

hasan abi çok sağol,

kafama takılan şu canbus ne oluyo arza ışığı yanar mı? ve ledin elektriğini hangi kablo renklerine bağlayacağım.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

gkhnbsky link' Alıntı:
hasan abi çok sağol,

kafama takılan şu canbus ne oluyo arza ışığı yanar mı? ve ledin elektriğini hangi kablo renklerine bağlayacağım.

Kapılara takılan ledler arıza ışığı yakmaz merak etme. Kablo renkleri araçların yıllarına göre farklılıklar gösterebiliyor. Soketteki yerleri aynı ama. Su reim sana yardımcı olacaktır. :)

rLzRbm.jpg

gokan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hasan abi senin de yardımın la ,

dün led ile dirençleri aldım. Televizyon tamiri yapan bir yerede bağlantılarını yaptırdım. ledler çalışır vaziyete geldi. bugünde bağlantılarını yapacam. işallah bi yerleri kırmam :)

araç içinde çalışır vaziyetede getirir isem maliyeti 5 tl olacak :)

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gkhnbsky link' Alıntı:
hasan abi senin de yardımın la ,

dün led ile dirençleri aldım. Televizyon tamiri yapan bir yerede bağlantılarını yaptırdım. ledler çalışır vaziyete geldi. bugünde bağlantılarını yapacam. işallah bi yerleri kırmam :)

araç içinde çalışır vaziyetede getirir isem maliyeti 5 tl olacak :)
banada haber verseydın yaa beraber yapardık yardım ederdım sana  :)

gokan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapi ici led yardım....acilll

Ledlerin tesisatini cektim sag kapi istedigim gibi oldu farlar yaninca yaniyo farlari sondurunce sonuyo.
Ama sofor kapisini biturlu yapamadim uclarini deniyorum surekli yaniyo sonmuyo nasil baglicaz yardim

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kapi ici led yardım....acilll

gkhnbsky link' Alıntı:
Ledlerin tesisatini cektim sag kapi istedigim gibi oldu farlar yaninca yaniyo farlari sondurunce sonuyo.
Ama sofor kapisini biturlu yapamadim uclarini deniyorum surekli yaniyo sonmuyo nasil baglicaz yardim
ben de çok uğraşmış ve aynı sizin yaptığınız şekilde yapabilmiştim. sol taraf bir türlü olmuyor.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

gkhnbsky link' Alıntı:
Sol taraf sağdan farklı maalesef. Orijinal gibi olmasını istiyorsanız cam kumanda kabını söktürün ve elektronikçiye bu kumandanın düğmelerini aydınlatan ledlerin girişinden bana hat diye belirtin. Çekilen hatta ledi bağlayabilirsiniz. Tesisat kablosuna bağlarsanız led kısılıp sönmez, cam kapanırken söner vs. gibi durumlar oluşur.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Sol taraf sağdan farklı maalesef. Orijinal gibi olmasını istiyorsanız cam kumanda kabını söktürün ve elektronikçiye bu kumandanın düğmelerini aydınlatan ledlerin girişinden bana hat diye belirtin. Çekilen hatta ledi bağlayabilirsiniz. Tesisat kablosuna bağlarsanız led kısılıp sönmez, cam kapanırken söner vs. gibi durumlar oluşur.
onu da yapmıştım gene olmuyor. solda farklı bir durum var.