Sağ ön Cam

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi geceler tüm opelciler.az önce sağ ön cama birşeyler oldukapatıyordum bir takırıt tukuru oldu.anlayamadım ne olduğunu.sonradan fark ettim cam açılmıyor yada kapanmıyor.anlayacağınız sanırım kr,kodan düştü.ilk başlarda elle yukarı aşağı haraket edebi,lrken şuan hiç hareket etmiyor.sizce ne oldu buna ya.ve ne kaddar masrfa gider.not:cam motoru sağlam galiba.çünkü düğmeye basınca çalışma sesini duyuyorum.

Berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapı döşemesini söküp bi bak istersen.Belki basit bişeydir...

babaihsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım cam krikosu eğilmiştir. bunun sebebi ise soguk havada donuyor ve camı açıp kapatınca eğiliyor..! beratında dedigi gibi kapı döşemesi sök bak

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım ben söktüm kapı panelini ama çok zor sokülüyor bence sanayiye git bide plastik dübel gibi bişeyler war onlar krııla bilir en iyisi bilen biri baksın

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belkide teli kopmuştur fazla zorlanmış olabilir bu yüzden teli kopmuştur muhtemelen

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aman düğmeyle daha çok oynama yapma çünkü tel iice sarma yapıyor içerde..O zaman daha çokmasraf çıkar.Sanayiye götür kapınin içini söküp bakarlar..benimde başıma iki kez geldi..ilkinde bende düğmeyle çok oynadım baya masraf çıkarmıştı.100 civarı tutar ama..

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginize çok teşekkür ederim arkadaşlar.sorun çözüldü.cam motorunun pimleri kırılmış.motor kapı içine düşmüş.bu nedenle çalışmamış.4 tane perçinle sorun çözüldü.toplamda yarım saat ve 20 ytl işçilikle olay kapandı.tekrar teşekkürler

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tekrar geçmiş olsun..Öyle bi durumda düğmeyle oynamamak gerekiyor ..MAsrafı artırabiliriz yoksa.

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sen iyi yırtmışsın ben bir kış günü boluda kaplıcadan çıktım bir yağmur başladı ama nasılll bir bilsenn arabanın camını açtım cam birdaha kapanmadı önce yukarı çıkar gibi oldu sonra birden aşağı düştü ve bi çatırtı koptu ama bayaa iyi bir çatırtıydı birde camı kaldırmak için faln tekrar çalıştırdık cam motorunu bi çatırtı daha koptu ve camı zorla kaldırdık penseyle sıkıştırdıkk samsuna geldim 600 ytl mi neydi cam motoru faln ne varsa değiştilerr ama cam motorunu çalıştırmamış olsaymışım 80 ytl gibi bi hesapla kurtulcakmışım olmaddı işte naapalım gittim paşa paşa ödedim birde cam motoru 2 hafta sonra tekrar ağarza yapınca garantiden değişmişlerdi bedayfaya:)