S.O.S immobilizer

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun iyi bir elektronikçi oluşan soğuk lehimleri onarabilir bir adet osilaskop cihazlı tamirci bunu en iyi yapacak olan lar telsiz tamircileridir osilaskop çihazı ile frekanslar ölçülür elektronik komponentlerde bir şey olduğunu znnetmiyorum çok masraf olmadan yapılabilir kolay gelsin

ahmetgök

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede oldu imbo kiltiledi ve beyinde tabi 150 ytl ye beyini ve imboyu antepte tamirettirdim ve imbonun fişini takmadım artık aracımın imbosu iptal orjinal anahtarda 400 lira boş ver çalan zaten çalar imbo kiltledimi öylece kalıyorsunuz servis aynı işe 1000 istedi

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahmet abi çalan zaten çalar dedinizde nasıl çalacak İmmobilezer(Elektronik motor kilidi) yani şifreyi nasıl çözüp çalıştaracak ancak bi gün uğraşır çalması için ...

E

Efkun

Bilgi Girilmemiş
ankarada 70 ytl ye çipli anahtar yapıyolar ama çalışan bir tane anahtar götürmen lazım çipi kopyalıyor çünkü.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aklımdaykende yazayım bu immobilezer ı bulan kişi ve üreten şirketin adı NATS arkdaşlar aklınızda bulunsun belki işe yarar nerde yapıldığnı unuttum ama yabancı bir ülkeydi...saygılar...

ahmetgök

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla oto hırsızına imbo felan hikaye adam fabrikadan en son sistem çıkan porsheyi çalıyor.