S-Dizayn Krom Kapı Eşiği Uygulaması

Muarrem1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bu kapi esiklerinin isikli olanini goren yapan var mi acaba. Arkadasimin a180 orjinalinde var cok sik duruyor.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: S-Dizayn Krom Kapı Eşiği Uygulaması

Maşallah aracınız çok güzel yalnız orj. Jantlar olsaymis daha iyi olacakmış bence

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

maşallah süper durmuş

aykan78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben fiyatını göremedim ...

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sol ön kapı eşiğini yapıştırırken biraz bombeli kısıma denk geldi kaldırayım dedim hemen iki taraftan çektim bu kez de yamuldu ortadan ve kenarları kalkık kaldı bu kez çıkaramadan neyse kalsın dedim tekrar düzelteyim.. Berbat ettik :) diğerlerini sorunsuz yapıştırdım.. sol ön kapı için satış rica ettim  :-[ bakalım

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
sol ön kapı eşiğini yapıştırırken biraz bombeli kısıma denk geldi kaldırayım dedim hemen iki taraftan çektim bu kez de yamuldu ortadan ve kenarları kalkık kaldı bu kez çıkaramadan neyse kalsın dedim tekrar düzelteyim.. Berbat ettik :) diğerlerini sorunsuz yapıştırdım.. sol ön kapı için satış rica ettim  :-[ bakalım

Benim el becerilerim iyidir,fakat en ufak bir hata yapabilirim diye,bir ustaya yaptırmayı tercih ettim...Umarım sizinde eşikleriniz gönlünüze göre olur..Allahım,güle güle kullanmak nasip etsin...

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cenko link' Alıntı:
Saygıdeğer forumdaşlarım,Mustafa ve Mücahit kardeşimden başka kimseden yorum almadım,sizlerin de yorumları ,benim için çok değerli,yorumlarınızı yazarsanız memnun olurum....

Kemal abi araba harika görünüyor. bravoo.özellikle bagaj çıtası beni bitirdi...fiyat ve nereden temin ettiniz, benim kırmızıyı bu bagaj çıtası uçurur... angelll

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
   Kemal abi araba harika görünüyor. bravoo.özellikle bagaj çıtası beni bitirdi...fiyat ve nereden temin ettiniz, benim kırmızıyı bu bagaj çıtası uçurur... angelll

Ercan çok teşekkür ederim..Dediğin gibi kırmızada dehşet bir görüntü  ortaya çıkar özelden pm atıyorum...